В облдержадміністрації визначали перевізників

В облдержадміністрації визначили перевізників, які возитимуть пасажирів на маршрутах, що не виходять за територію області. Бажання отримати право возити людей виявили 11 автомобільних перевізників. Відповідно до процедури, члени конкурсної комісії перевірили документи від претендентів та обрали переможців.

Нинішній конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування – один з найменших, які проводилися в цьому році. На нього було виставлено 27 об'єктів на приміські та міжміські маршрути. Заявки ж подали 11 автомобільних перевізників.

/Сергій Бутко, секретар конкурсного комітету
Всі перевізники-претенденти подають документи у двох конвертах. В першому конверті кладеться вся інформація про перевізника, а в другому – на який маршрут подає даний перевізник у конкурсі. Перший конверт ми відкриваємо на наступний день після закінчення прийому документів, другий ми відкриваємо в день засідання конкурсного комітету/

Після цього кожному перевізнику окремо виставляють бали за наявність найманих робітників, автобусів, спеціальної бази та інших критеріїв. До участі у конкурсі, зазначає Сергій Бутко, допустили всіх перевізників. Недоліків не виявили ні в кого. Цього разу на кожен маршрут претендував один перевізник. Конкуренція розгорілася лише серед бажаючих возити людей з Полтави до Макухівки. Один з перевізників – тамтешній підприємець. Саме його і прийшла підтримати громада.

/Дмитро Івін, заступник Ковалівського сільського голови
Він живе в нас, він платить нам податки, люди його знають, він місцевий житель. Зауважень до нього не було. Завжди відгукувався. У разі якихось колапсів завжди страхував, і зараз фактично перевозить людей/

Голосували члени конкурсного комітету вже за зачиненими дверима, без участі представників райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Офіційно на дороги Полтавщини перевізники, які отримали маршрут, вийдуть не раніше, ніж за декілька місяців. Протягом цього часу вони оформлюватимуть необхідні документи та підписуватимуть договори.

Стрічка новин