В обласному онкодиспансері триває заміна старих вікон

В обласному онкодиспансері опікуються енергоефективністю. У лікувальному закладі нині активно триває процес встановлення сучасних металопластикових вікон. Кошти на їхнє придбання та монтаж виділили з державного бюджету. До цієї справи доклав своїх зусиль народний депутат України Сергій Каплін. Він же перевірив якість виконаних робіт.

В обласному онкодиспансері у розпалі ремонтні роботи. Активно вони тривають у радіологічному відділенні, на сходових клітинах. Крім цього, дочекалися своєї заміни і вікна.

/Орест Вовк, гол.лікар Полтавського обласного онкодиспансеру
Закрутилася ця ситуація місяці два тому. Процес замірів був. І зараз фактично більше третини роботи вже зроблено. Три поверхи, сьогодні вже четвертий завершується по установці вікон. Скажу цифрами: 190 вікон заплановано було змінити. На сьогоднішній момент 90 вже замінено/

Металопластикові конструкції придбали за кошти державного бюджету. Їх, говорить народний депутат України Сергій Каплін, доводилося буквально вигризати у представників Уряду. Зараз, коли фінансування є, обранець контролює якість проведених монтажних робіт.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії
Ми дуже ретельно і уважно ставимося до кожної копійки, яка витрачається на ці цілі. Бо це безпека, життя і здоров'я наших громадян. А вцілому щодо цієї лікарні, то тут роботи і роботи. І взагалі тема онкозахворювань, вона дуже гостра в країні. Я це кажу, як син батька, який загинув від цієї хвороби. Ми не змогли його врятувати. Так само, як не змогли це зробити мільйони інших наших співгромадян. Моя мета і завдання – покінчити із цією хворобою у цій країні/

Необхідність встановлення вікон саме цього року пояснюють кількома факторами. По-перше, проведенням заходів з енергозбереження, та, як наслідок, економії тепла, по-друге, тим, що з наступного року утримання та фінансування закладів медичної галузі покладається на місцеві бюджети.

/Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській міській раді
Утепливши всі вікна в онкодиспансері, госпіталі для ветеранів, утепливши всі вікна в закладі репродуктивної медицини, ми зможемо зменшити навантаження на місцеві бюджети. І таким чином вивільнити додаткові кошти на утримання міста – на дитячі майданчики, на будівництво доріг, на ремонт дахів/

Нині на об'єкті працює щодня в середньому до 20 робітників. Разом зі встановленням вікон вони займаються оздобленням відкосів. Такими темпами, кажуть у закладі, процес заміни вікон мають закінчити до Нового року.

Стрічка новин