Управління юстиції – на шляху до євроінтеграції

Управління юстиції – на шляху до євроінтеграції. Цього року його спеціалісти опрацювали 11 доручень щодо надання міжнародної правової допомоги у кримінальних справах. Із підсумками цієї роботи начальник управління Ірина Пашко поділилися на засіданні «круглого» столу.

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області у поточному році виконало усі заплановані Міністерством заходи щодо завершення розпочатих у минулих роках ініціатив та запуску нових реформ. Про це звітує Ірина Пашко. Одним із основних завдань свого управління вона називає здійснення міжнародно-правового співробітництва. Ця робота, говорить, стала нагальною у зв'язку із російською агресією.

/Ірина Пашко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
Масштабність та тривалість агресії Російської Федерації проти України створює нагальну потребу у системному та комплексному фіксуванні випадків порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях, Автономної Республіки Крим та в зоні АТО. Так само важливим завданням є збір відповідних доказів з метою оперативного опрацювання інформації/

Докази – складова формування обгрунтованих скарг до міжнародних судових органів. Протягом 14-15-ого років Україною подано 4 заяви проти Російської Федерації щодо порушення прав людини.

/Ірина Пашко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
Захист прав громадян – це основа основ, з якою ми зараз працюємо, боремося. Крім тих реформ, які безпосередньо ми запроваджуємо, виконуємо протягом двох років під керівництвом нашого міністра Павла Петренка, і тих реформ – приведення до відповідності з європейськими стандартами надання всіх адміністративних послуг. Ми разом з тим працюємо в інших напрямках для того, щоб забезпечити повноцінний на міжнародному рівні захист прав громадян і, відповідно, захист нашої країни/

В управлінні юстиції також зазначають: вони ведуть роботу щодо захисту дітей від їхнього незаконного переміщення.

Стрічка новин