Переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів отримали подарунки до Нового року

Переможці та призери всеукраїнських і міжнародних конкурсів отримали подарунки до Нового року. Дітей, які у 2016 захищали честь області на різноманітних творчих змаганнях, зібрали у театрі імені Гоголя. Для них підготували спеціальну розважальну програму та солодкі сюрпризи. Із юними талантами Полтавщини спілкувалися наші журналісти.

Ян приїхав цього дня до Полтави із Горішніх Плавнів. Він вже багато років займається грою на гітарі. Говорить: це допомагає йому розвиватися.

/Ян Горинчой, грає на гітарі
По-перше, це розвиває естетично, людина починає по-іншому сприймати світ. Вона розвивається, вона постійно спілкується, знайомиться з іншими людьми, їздить на конкурси, все по-іншому/

Свій талант Ян демонстрував не на одному конкурсі музичного мистецтва. Так само цього року підкорилася сцена одного із всеукраїнських фестивалів юній вокалістці із Семенівщини Вікторії Проскурні.

/Вікторія Проскурня, займається вокалом
Ми зайняли перше місце на конкурсі «Пісенні крила Чураївни»/

Талановита молодь Полтавщини збирається біля ялинки, а потім урочисто під оплески усіх присутніх у глядацькій залі театру вирушає на сцену.
Тут від представників обласної влади маленьким танцівникам, співакам, музикантам та художникам – почесні грамоти і солодкі подарунки. Цього року кожен із них отримав визнання на різноманітних конкурсах та фестивалях.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Можливо, не всі стануть професійними акторами, але це діти, які будуть завжди любити і красу, і мистецтво, і завжди знати, що в них є талант і його можна подарувати людям/

Тих, хто приїхав до Полтави на гостини, зі сцени вітає Святий Миколай.

Такий захід для малечі у Полтавській області проводять вже всьоме. Цього разу його відвідали двісті дітей з різних куточків нашого краю.

Стрічка новин