Із ялинкою вже – і Київський район Полтави

Із ялинкою вже – і Київський район Полтави. На Половках та біля обласного центру естетичного виховання урочисто відкрили новорічний сезон. Традиційно – з Дідом Морозом, подарунками та побажаннями на наступний рік.

Біля центру естетичного виховання, що навпроти 5 школи, відкрили ялинку. Тут багато дітей шкільного віку – через карантин вони мають час на розваги.

/Бліци
- Ми гуляємо, робимо уроки, відпочиваємо від школи.
- Зустрічаємся з друзями, проводимо час, їздимо в гості до друзів/

Дорослі, хто прийшов без дітей, – трохи осторонь. Їм також хочеться свята, кажуть: під Новий рік мріється про нематеріальне.

/Ольга Клименко, прийшла на відкриття ялинки
Про те, щоб всі були здорові, щоб був мир, злагода. Мріємо про такі речі, які неможливо купити за гроші/

Для глядачів виступають Дід Мороз, Снігуронька та Баба Яга – вони зігрівають танцями та жартами. В перервах між виступами головний персонаж Нового року зізнався: працює в центрі естетичного виховання заступником директора. До того, що Діда Мороза невдовзі хочуть замінити Миколаєм, ставиться з розуміння, перед святами бажає ось що.

/Дід Мороз
Хоча б розібратися з усіма труднощами, які є, дорослим, сподіваємося, щоб їх зовсім не було в дітей. Нехай все-таки настане мир, і дитячих радощів буде в житті більше/

Як і головна міська, ялинка навпроти 5 школи та ж, що і минулорік. Докупили хіба прикраси, бо щороку святкування завершуються тим, що доброї їх частини не дораховуються. Голова Київської райради повідомив: новорічних витрат запланували на 60 тисяч гривень. В кінці заходу усім присутнім обіцяють солодощі і продовження святкувань наступного тижня.

/Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтава ради
Ми плануємо провести і 26 грудня для 450 діток пільгових категорій теж дитячий ранок, присвячений Новому року та Різдву Христовому. Щоб у нас в Київському районі були задоволені як діти, так і дорослі/

Стрічка новин