600 тисяч гривень – на вікна для дітей

600 тисяч гривень – на вікна для дітей. Виділення державної субвенції у такому розмірі домігся народний депутат України Сергій Каплін. За ці кошти у першому інтернаті вдалося замінити старі вікна на сучасні металопластикові конструкції.

У цих стінах виховують футбольну гордість Полтавщини. У кабінеті директора першого інтернату на полицях – кубки, нагороди, грамоти зі змагань та турнірів. Їх вибороли діти, які навчаються у закладі.

/Василь Тимошенко, директор Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1
В березні місяці ми оголошуємо конкурс про прийом дітей до школи-інтернату. Тренери попередньо відбирають цих дітей, в основному із сільської місцевості, і потім та дитина, яка пройшла конкурсний відбір, вона зараховується на навчання до школи-інтернату. Тобто, діти тут навчаються, проживають, харчуються і займаються посилено тим видом спорту, який їм до вподоби/

Самій будівлі інтернату – більше 50 років. Відтак останніми роками, кажуть у закладі, гостро постало питання заміни віконних конструкцій. У 2016-ому із фінансуванням цих ремонтних робіт допомогла держава.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії
Замінено велику кількість вікон в інтернаті. На ці цілі ми буквально вигризли в Уряду 600 тисяч гривень. Будемо продовжувати опікуватися проблемами, питаннями цього інтернату/

Нові вікна мають властивість створювати комфортний мікроклімат у приміщенні чи-то житлових кімнат, чи-то у навчальних класах, економити тепло, а отже – і бюджетні кошти.

/Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській міській раді
З наступного року утримання закладів освіти лягає на місцевий бюджет, відповідно, дуже важливо зараз почати процес економії бюджетних коштів навіть на наступний рік/

Оздоблювальні роботи підрядні організації обіцяють закінчити до початку січня. Тож нові вікна стануть подарунком дітям до новорічних свят.

Стрічка новин