На екологію області у 2017 році виділять 70 мільйонів

Паспортизація ставків, утилізація шкідливих речовин, укріплення берегів Кременчуцького водосховища. На ці та інші потреби у 2017 році буде витрачено близько 70 мільйонів гривень. Про це сьогодні повідомили депутатам обласної ради, які зібралися на засідання комісії з питань екології та раціонального природокористування.

Вже в п'ятницю депутати обласної ради зберуться на останню сесію в цьому році, відтак профільним комісіям необхідно завершити розгляд всіх питань. Під час засідання комісії з питань екології та раціонального природокористування основне, що розглядали, – фінансування на наступний рік.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Наша програма є плановим документом, за яким буде жити область у 2017 році. І вона включає в себе 35 цільових комплексних програм, на які орієнтовно буде витрачено близько 70 мільйонів гривень/

До обласного бюджету, зазначають фахівці, від підприємств прогнозується надходжень у сумі 60 мільйонів 200 тисяч гривень. Це приблизно стільки, як і в минулому році. Та, якщо аналізувати по підприємствах окремо, наголошують фінансисти, то деякі організація стали менше сплачувати податків.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Ситуація з Єристівським гірничо-збагачувальним комбінатом, вони заявляють, що переходять на нові технології, які унеможливлюють взагалі шкідливі викиди. Стоїть вона однією сумою в спеціальному фонді обласного бюджету, не розподілені ці кошти. Вони розподіляться після того, як буде затверджено перелік природоохоронних заходів/

Майже 3100 гектарів мисливських угідь рекомендувала комісія надати в користування на 15 років «Полтавському лісгоспу». На цих землях, запевняють лісівники, планують організовувати полювання на пернатих та парнокопитних.

Стрічка новин