Незвичних ляльок презентували у музеї Котляревського

Незвичних ляльок презентували у музеї Котляревського. Виставку своїх робіт тут відкрила Світлана Олійник. Жінка виготовляє іграшки-символи. Експозиція сформована спеціально до новорічно-різдвяних свят.

Одразу в холі музею Котляревського відвідувачів зустрічає дивна парочка – мавпа та півень – символи нинішнього та прийдешнього років. Авторка цих робіт Світлана Олійник розповідає: хотіла показати момент переходу з одного року в інший. Загалом жінка працює в техніці текстильної пластики. В роботах використовує різні матеріали.

/Світлана Олійник, авторка виставки
Кожен має своє значення. Серія «дороги життя», дерева, я їх знаходила. Я їх не ламаю, а даю в своїх композиціях друге життя в цих деревах/

Світлана Олійник робить здебільшого іграшки-символи. Дану експозицію присвятила зимовим святам. До творчості залучає всю родину: чоловіка та 4-х доньок.

/Юлія, Анна, Яна, доньки
- Для нас мама завжди особлива. Для кожної дитини вона особлива
- В неї таке внутрішнє дитя, котре завжди хоче свята
- Проекспериментувати
- Це все вияляється в її творчості/

Та не лише доньки допомагають майстрині творити. Є особливо цінні роботи.

/Світлана Олійник, авторка виставки
Мого внука, якому було півтора року, він мені подарував роботу і я її вирішила вивісити. Це моя пам'ятна робота. Вся сім'я мені допомагає, дякую всім, і друзям, всі допомагають. Я щаслива!/

Стрічка новин