У лікувальних закладах Полтави встановлюють металопластикові вікна

У лікувальних закладах Полтави встановлюють металопластикові вікна. Кошти на їх придбання та монтаж з'явилися завдяки державній субвенції. Її виділенням особисто опікувався народний депутат України Сергій Каплін. Як триває ремонт у Полтавському обласному санаторії для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, обранець вирішив перевірити особисто.

Велике перетворення. Вже незабаром усі вікна Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату замінять на нові металопластикові. Більше того, заміни дочекається й частина дверей ззовні та всередині будівель.

/Віктор Бойко, гол.лікар Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату
Це дасть можливість комфортно перебувати нашим дітям на лікуванні, відчувати себе комфортно не тільки влітку, а й взимку. І це, з одного боку, не тільки тепло, а й шумоізоляція. Діти будуть більш краще психологічно налаштовані. Коли в палатах є тиша, коли одні діти не заважають проводити уроки іншим дітям/

До лікувально-профілактичного закладу приїхав народний депутат України Сергій Каплін. Як витрачаються бюджетні кошти, народний обранець вирішив проконтролювати особисто.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії
Моє завдання – щоб кожна копійка бюджетних грошей була максимально, чесно і ефективно використана. Я не дозволю розкидатися бюджетними грошима, бо це гроші пенсіонерів, гроші платників податків, гроші тих людей, які важко працюють, отримують мізерну зарплату, платять податки і чекають зміни в державі/

Очільник закладу говорить: такі зміни для санаторію – не примха, а необхідність, адже діти тут живуть, лікуються і навчаються. Тому температурний режим має велике значення. Окрім того, каже, це дозволить значно менше витрачати на опалення, що в умовах децентралізації суттєво зменшить навантаження на бюджет.

/ІНТЕРШУМ
- Дякуючи впровадженням, які робимо сьогодні, завтра і до кінця року, я думаю, ці 65 тисяч повинні зменшитися.
- Як мінімум, до 40.
- Я думаю, десь так і буде.
- Це через заощадження після заміни вікон і дверей. Я думаю, так воно і буде/

В команді Сергія Капліна говорять: виділенням коштів на заміну вікон вони не обмежаться.

/Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській міській раді
Ми вже підготували подібну програму, подали до Кабінету Міністрів цю програму стосовно утеплення полтавських лікувальних закладів комплексно. Це і утеплення стін, і утеплення підвалів, це і утеплення дахів для того, щоби ми могли максимально знизити витрати теплової енергії/

Окрім цього, команда Капліна продовжить контролювати якість послуг зі встановлення вікон, що надають підрядні організації.

Стрічка новин