У палаці дозвілля «Листопад» стартувала низка новорічно-різдвяних привітань

У палаці дозвілля «Листопад» стартувала низка новорічно-різдвяних привітань. 19 грудня на День Святого Миколая у залі зібрали більше двох з половиною тисяч полтавських дітей. Для них керівники міста підготували музичну казку та солодкі подарунки.

Святковий настрій у палаці дозвілля «Листопад». Полтавські діти буквально обліплюють ялинку для пам'ятних фото. День Святого Миколая – свято, якого з нетерпінням чекала малеча. І в рейтингу бажаних сюрпризів солодощі незмінно порадували полтавців.

/діти
- Цукерки, резинки, прикраси для волосся та цукерки.
- Ти слухняна була цього року?
- Так
- Що подарував?
- Поні.
- Він мені приніс під подушку багато цукерок.
- Мені Миколай приніс сьогодні дракона. Справжнього. Двоголового. Під подушку/

Дві з половиною тисячі маленьких полтавців збирають на казкову програму у перше свято новорічно-різдвяного циклу.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Перший захід сьогодні був – це 1300 дітей, які обдаровані, які постійно виграють всі конкурси, олімпіади, МАНи. І другий захід сьогодні для соціально-незахищених дітей. На жаль, у нас є такі діти, які проживають з однією мамою, або у бабусі/

Привітання полтавських дітей лише стартують, запевняє міський голова Полтави Олександр Мамай. І обіцяє – завершення цього року та початок наступного буде веселим.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Через дні новорічних ялинок пройдуть всі без виключення учні 1-4 класів. Це буде 20 заходів і понад 10-12 тисяч дітей. І хочу сказати, що ми, міська влада і я, підготували для всіх без виключення дітей з 1 по 4 класи, для всіх дітей дитячих садочків новорічні гарні, чудові подарунки/

Стрічка новин