Подарунки отримали і пацієнти дитячого онкогематологічного відділення

Подарунки отримали і пацієнти дитячого онкогематологічного відділення. До дитячої міської лікарні сьогодні завітали волонтери, які і привезли іграшки та солодощі для найменших хворих. Ініціатори акції – організація Товариства Червоного Хреста на Полтавщині. Вона вже більше 15 років напередодні зимових свят вітає дітей, які перебувають на лікуванні.


/ІНТЕРШУМ ХР 00:00:08
- Святий Миколай приносить або подарунки, або що?
- Прутики! Лозинки!/

Нікому із цих дітей Миколай не приніс прутика. В них єдине бажання – скоріше одужати і залишити стіни лікарні. В цьому їм допомагають волонтери Червоного Хреста та міська влада. Вони разом відвідали найменших пацієнтів відділення онкогематології міської дитячої лікарні.

/Світлана Тарашевська, заступниця Полтавського міського голови
Особливим є сьогоднішній наш візит у дитячу міську лікарню саме в це відділення, бо ми знаємо, що тут знаходяться дітки на довготривалому лікуванні. І саме вони сьогодні чекають якихось приємних моментів, якихось сюрпризів, якихось несподіванок/

Сюрпризи та несподіванки ось вже 16-й рік поспіль сюди привозять волонтери Червоного Хреста у рамках акції «Діти – дітям». Роблять це для того, щоб підняти як імунітет, так і настрій маленьких пацієнтів.

/Ірина Плюсніна, голова Полт.обл.організації Товариства Червоного Хреста України
Учні шкіл, студенти збирають подарунки для хворих діток, які в ці свята, на Новий рік, на Святого Миколая знаходяться в лікувальних закладах міста/

Не лише волонтери збирають подарунки, допомагають в цьому і спонсори.

/Світлана Тарашевська, заступниця Полтавського міського голови
Адміністрація підприємства «Метро», які подарували конструктори сучасні. Вони дорогі ці конструктори. Дійсно, вони довготривалий час перебувають під крапельницями, і щоб розробляти їхню моторику, їхнї пальчики, вони необхідні для дітей/

Головне бажання, яке діти загадували Миколаю, – здоров'я. Його зичили не лише собі, а й присутнім гостям.

Відділення онкогематології працює понад 20 років. Діти тут перебувають тривалий час, тому подібні відвідини – завжди свято.

/Світлана Шевченко, завідуюча відділенням онкогематології міської дитячої лікарні
Полтава – це місто небайдужих людей. І влада, і Червоний Хрест, і волонтери, всі небайдужі люди приходять до дітей привітати. Вони питають, де дітки знаходяться з такою патологією онкологічною/

Не відтягуючи задоволення, діти одразу взялися до випробування отриманих подарунків.

Стрічка новин