Із подарунками сьогодні – і пацієнти обласного дитячого тубдиспансеру

Із подарунками сьогодні – і пацієнти обласного дитячого тубдиспансеру. Їх сьогодні розважали волонтери Червоного Хреста, а також із візитом був заступник губернатора Андрій Пісоцький.

Дитяче відділення обласного тубдиспансеру розраховане на 35 ліжок, на лікуванні зараз тут – 32 діток, більшість із них належить до соціально-вразливої групи.

/Володимир Печериця, головний лікар Полтавського обласного тубдиспансеру
Якщо батьки хворі на туберкульоз, значить, соціально-побутові умови в них незадовільні, і ми повинні цих діточок пролікувати, виявити, обстежити і вирішити питання, щоб вони були в майбутньому здорові/

Ці дітки вимагають тривалого лікування. Якщо туберкульоз має локальну форму, тобто, уражена незначна частина легенів, – півроку. Ті, хто має важку, мультирезистентну, – понад 20 місяців.
Їх підтримують благодійники – релігійні установи, громадські організації. Сьогодні із розважальною програмою та подарунками в них – волонтери Червоного Хреста.

/Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації товариства Червоного Хреста
Вже 16 років поспіль Червоний Хрест проводить акцію «Діти – дітям». Вона направлена на те, щоб жодна дитина, яка знаходиться в лікарняних установах, яка хворіє, не зосталась на свята без подаруночків/

А ще тут із вітальним візитом – заступник губернатора Андрій Пісоцький.

Каже, приїхав одразу після того, як відкрили дитячий реабілітаційний центр у Микільському. Привітання до Миколая посадовець об'єднав із оглядинами закладу.

/Андрій Пісоцький, заступник голови Полтавської ОДА
На жаль, дуже багато я побачив проблем, які існують саме в технічному плані. Це вікна, це, може, десь двері, побудувати окремий блок для дітей, які повинні бути ізольовані. Ми обов'язково в цьому році ситуацію виправимо. Ну і хочу привітати діток, які тут знаходяться, і вас всіх з Днем святого Миколая, щоб ці діти одужували і святкували свята разом із своїми родинами/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію