2 години добра і веселощів

2 години добра і веселощів. Тематичний захід до Дня Святого Миколая влаштували в академічному ляльковому театрі. Серед запрошених – діти кризових категорій. У програмі – розваги та смаколики.

/ІНТЕРШУМ
Закінчується цей рік, почалися новорічно-різдвяні свята. Сьогодні – надзвичайне свято.../

Кожній дитині – по власному Миколаю! Полтавська малеча традиційно отримує солодкі презенти за чемну поведінку. Окрема увага – особливим дітям: тим, хто позбавлений батьківського піклування, ВПО та сиротам.

/Марфа Буторіна, акторка театру ляльок
В цьому році тут зібралося дуже багато людей, які вміють любити, які вміють дарувати своє душевне тепло, шматочок свого серця віддавати іншим. Тому вони сьогодні тут, в Полтавському академічному театрі ляльок, щоб свято стало справжнім/

Свято Миколая зібрало 260 дітей пільгових категорій. Це малеча з 19 районів та міст Полтавської області. Дітлахи діляться знаннями про Святого та очікуваннями від благовісного дня.

/Іван
Він добрий, спускається 19-ого грудня на землю (раз на рік), і приносить подарунки/

/Анна
Сьогодні ми на цьому заході, щоб отримати частинку добра/

А ця дівчина до зустрічі з Миколаєм підготувалась завчасно. Написала листа і отримала заповітний подарунок вже зранку.

/Дар'я
Я прокинулась, зазирнула під подушку, а там подарунки від Миколая: фрукти і вітражні фарби/

У ляльковому театрі розважають дітей всіляко: і новорічну виставку демонструють, і в ігри веселі грають, і смачні презенти дарують. За словами організаторів, такі Миколаївські розваги стали вже традицією.

/Інна Конончук, начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА
На захід ми запрошуємо дітей шкільного віку. Враховуєм і відстань, щоб вони змогли подолати дорогу, і цікавість заходу. А на обліку служби у нас діти – від народження до 18 років/

Нагадаємо, День Миколая щорічно святкують 19 грудня. В пам'ять про милосердя святого, цього дня відзначається ще й Міжнародний день допомоги бідним.

Стрічка новин