Дітям Розсошенців Миколай цього ранку приніс... нову групу в садочку

Дітям Розсошенців Миколай цього ранку приніс... нову групу в садочку. 27 хлопчиків та дівчаток 19 грудня отримали приміщення, де все нове: меблі, килими і навіть іграшки. Чи сподобався подарунок – цікавилися Олена Ляшенко і Сергій Сепітий.

Цього моменту чекали із 90-х, коли через кризу в країні в селі Розсошенці ледь не закрили дитячий садок. Тоді вціліти вдалося лише 3 групам закладу, що належав відомству Східно-Української геофізичної розвідувальної експедиції.

/Микола Бублик, начальник Східно-Української геофізичної розвідувальної експедиції
Коли, ви знаєте, більшість дитячих садків було зруйновано або перепрофільовано під якісь склади, ми цілеспрямовано його тримали, а коли вже не було фінансової можливості тримати його, передали на баланс сільської ради/

Символічного ключа від нового вручають просто на День Миколая. Досі ці діти тулилися вкупі з іншою групою. Тепер молодша група «Барвінок» має власні квадратні метри.

Ці кімнати займав ЖЕД, для нього знайшли інше приміщення, а тут зробили ремонт, завезли нові меблі і навіть іграшки.

/Аня Назаренко, ходить в д/с «Зірочка»
Мені тут із грашок найбільше сподобалася кухня/

/Олена Замура, вихователь групи «Барвінок» д/с «Зірочка» с.Розсошенці
Їм також сподобалося, що окремо їдальня, тому що не в кожній групі у нас окремо ігрова кімната і їдалья. А тут для діток більше простору. Ну дуже задоволені/

Нова група з’явилася коштом Щербанівської сільської ради. У садочку запевнили: батьки допомагали хіба фізично: навести лад чи скласти нові меблі.

/Галина Кучик, завідуюча д/с «Зірочка» с.Розсошенці
Це вже тепер всі групи, всі приміщення, всі відкриті, які були ще до 90-х років/

Разом з новою групою у садочку тепер більше 300 вихованців. Сюди водять малечу із Щербанів та Мачух. Директорка каже: групи переповнені, місця на всіх не вистачає. А чиновники урочисто пообіцяли: найближчим часом збудуть іще 2 садочки.

Стрічка новин