Через перевищення службових обов'язків у патрульній поліції звільнять командира однієї із рот

Через перевищення службових обов'язків у патрульній поліції звільнять командира однієї із рот. Мова – про Юлію Качалу. Про це повідомив головний коп Полтави Віталій Мельничук. Справа в тому, що Юлія Качала намагалася вирішити проблему, пов'язану з автівкою свого нареченого, яку патрульні ідентифікували як викрадену на Київщині. Про цю та інші події, що сталися протягом року на території міста, розповіли на прес-конференції.

У 2016 році поліцейськими розкрито майже 1900 кримінальних правопорушень, повідомляють в Полтавському відділі поліції. Серед основних – вбивства, тяжкі тілесні ушкодження та крадіжки. Цього було найбільше. Озвучують показники і в патрульній поліції. З березня було винесено майже 9 тисяч постанов за порушення Правил дорожнього руху та складено 1 600 адмінпротоколів. Половина з них – за керування авто у стані сп'яніння. Керівник патрульних Віталій Мельничук запевняє: після підвищення штрафів статистика дещо змінилася.

/Віталій Мельничук, начальник патрульної поліції м.Полтави
Зменшилася. Безперечно зменшилася. Від початку нашої роботи десь в середньому за місяць 150-130 таких випадків, зараз за місяць в нас 50-60 таких випадків. Не більше/

Патрульні виявили 15 автівок, які перебували в розшуку. Одну з них – Аudi Q7 виявили 5 грудня. У базі патрульних вона значилася викраденою на Київщині. Іномаркою керував мешканець Полтавського району. Аби зам'яти ситуацію, командир 4-ї роти патрульної поліції Юлія Качала на місце події направила своїх підлеглих, оскільки за кермом автівки виявився її наречений. Нині робота в патрульній поліції Полтави для дівчини закінчилася.

/Віталій Мельничук, начальник патрульної поліції м.Полтави
Відсторонена від виконання службових обов'язків. До Нового року буде звільнена/

До Нового року готуються і поліцейські. Наразі, розповідає Олександр Терела, ведеться активна боротьба з незаконною торгівлею піротехніки.

/Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції
В основному займаються цими питаннями служба превентивної діяльності. Це ринки, це магазини, які є сертифіковані, які мають ліцензію на продаж даних товарів. А якщо відсутні умови та відсутні ліцензії, то ці особи будуть притягнуті до відповідальності/

Загалом на Новий рік поліція міста працюватиме в посиленому режимі. На дороги та вулиці Полтави вийдуть додаткові працівники, аби жителі безпечно зустріли зимові свята.

Стрічка новин