Святий Миколай ходить Полтавою

Святий Миколай ходить Полтавою. Цього дня він завітав на підприємство «Полтаватеплоенерго», аби привітати із прийдешніми святами учасників традиційного конкурсу дитячих малюнків. На ньому малечі довелося позмагатися у креативності та оригінальності. Чи впоралися діти із поставленим завданням – дивіться у наступному сюжеті.

Батьки працюють – малеча малює. Щороку підприємство «Полтаватеплоенерго» напередодні зимових свят влаштовує творчий конкурс серед дітей та онуків своїх співробітників. Цього разу, озброївшись фарбами та олівцями, юні художники фантазували на тему власних мрій.

/Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Діти наші, хто що хоче: хто хоче подорожувати, хто хоче добре вчитися, хто хоче собаку, котика, хто хоче багато солодощів, хто хоче мир на землі. Тому діти наші дуже глибоко проникаються темою. І настільки цього року яскраві малюнки, ми отримали велике задоволення. Задоволені тим, що наші діти ростуть щирими, добрими/

Конкурс оголосили місяць тому. За цей час до оргкомітету надійшло 125 робіт. Усі вони, кажуть члени журі, різнопланові та оригінальні. До свого завдання учасники конкурсу підійшли не по-дитячому серйозно, зокрема, зображали мрії, які стосуються країни та світу.

/Бліци
- Я дуже хочу побувати на Ейфелевій вежі. Подивитися, який вигляд буде з оглядового майданчика. А річка забруднена з дівчинкою, тому що я не дуже хочу влітку відпочивати на такому пляжі.
- Я намалював корабель. Я мрію поплавати на кораблі в морі.
- Я мрію, щоб в країні закінчилася війна, щоб був мир.
- В одному малюнку я намалювала себе, там де я – перукар. На іншому – я хотіла подарувати собакам щастя, які живуть у притулку. Мрію, щоб всі жили на світі дружньо, і щоб кожна дитина могла мати своє щастя і її мрія збулась/

Підсумки конкурсу на підприємстві традиційно підбивають біля святкової ялинки. От і сьогодні у гості до дітей приходить Святий Миколай. Із рук чарівника вони отримують перші новорічні подарунки. Спостерігають за своєю щасливою малечею батьки. Кажуть: вони тішаться з того, що їхні діти напередодні новорічних свят мають змогу отримати порцію позитивних емоцій.

/Марина Шах, бухгалтер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Я вважаю, що свято для діток обов'язково треба проводити кожен рік на Миколая. І наше підприємство підтримує цю традицію. Ми дуже вдячні нашому керівництву за це. І дітки дуже радіють, як приходять до нас/

Попри скрутні часи, кажуть на «Полтаватеплоенерго», профспілковий комітет знаходить кошти, аби створити свято для малечі. Тож без сюрпризів і подарунків цього дня не залишився ніхто.

Стрічка новин