Полтава – найнебезпечніше місто

Полтава – найнебезпечніше місто. За кількістю злочинів очільник поліції поставив на перше місце в регіоні саме обласний центр. Далі у цьому рейтингу – Кременчук та Лубни. Таким вийшов підсумок року, що минає, за статистикою правоохоронців. Над яким конкретним проектом нині працюють у Полтаві, аби змінити ситуацію, – дивіться далі.

У першу чергу крадіжки, потім – шахрайства, грабежі та наркозлочини. Рейтинг, так би мовити, найбільш «популярних» правопорушень у Полтавській області має саме такий вигляд. Поліціянти підкреслюють: особливо вражає жорстокість та зухвалість злочинів.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
За 2016 рік поліцією було викрито 8 тисяч кримінальних правопорушень, з яких 2 400 злочинів – тяжкі та особливо тяжкі. На привеликий жаль, 133 розбійних напади, з яких 99 було викрито/

Полтаву очільник обласної поліції назвав найнебезпечнішим місцем у регіоні за кількістю злочинів. Далі у цьому рейтингу – Кременчук та Лубни.
Мають й іншу статистику: 10-15% людей, які виходять із місць позбавлення волі, упродовж одного-трьох місяців вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини.
Наголошують правоохоронці на необхідності забезпечення відеоспостереження. 30% злочинів по «гарячих слідах» розкривають завдяки камерам. Нині, за словами Олега Беха, у Полтаві готують перший інноваційний в Україні проект з безпеки.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Тендер уже провели, є переможець. Мені відомо, що вже придбали всі комплектуючі, і сьогодні ведуться роботи, аби до кінця року першу частину технічних робіт здати, а до лютого-березня повноцінно запрацює вся ця програма. І все місто буде перекрито сучасним відеонаглядом/

Планують створити дві сервісні кімнати для архіваторів. Одну з них – у головному управлінні поліції, іншу – в міській раді, там же працюватимуть і оператори.
Встановити камери відеоспостереження погодились практично всі керівники райдержадміністрацій та сільрад. За словами керівника поліції, вони заявили про готовність виділити гроші на це, і просять забезпечити територіальні громади дільничними інспекторами, які зможуть проживати на місцях.

Стрічка новин