«Пісні, народжені в АТО» вже в Полтаві!

«Пісні, народжені в АТО» вже в Полтаві! Сам фестиваль пройде у п'ятницю, а от в центрі профтехосвіти один із його учасників дав концерт. Написане в окопах та між обстрілами боєць із позивним «Професор» проспівав для студентів, які допомагають армії.

За словами друга, цю пісню Сергій Кононенко написав на одній із найскладніших позицій фронту – «Гном». По одну сторону – ДНР, по іншу – ЛНР і навколо – мінні поля.

/Володимир Кобищан, військовослужбовець ЗСУ
З 3 сторін сепаратисти, і Сергій Іванович примудрявся піднімати бойовий дух піснями. Це був бажаний гість у будь-якому бліндажі, хлопці приходили заморені, хто з посту, хто після бою, сиділи брудні, голодні, але пісня нас завжди дуже підтримувала/

Він – учасник фестивалю «Пісні, народжені в АТО», який зараз крокує Україною. Родом з Луганщини, жив неподалік Щастя. Коли почалася війна, перевіз родину на контрольовану Україною територію, а сам пішов на фронт. Співає як свої, так і пісні, написані побратимами. Зараз виступає перед студентами полтавського центру профтехосвіти.

І досі бойові друзі його звуть «Професор», зараз він викладає геодезію в Уманському університеті. На фронті був гранатометником, коригувальником вогню, санінструктором. Зустріч з військовими для молодих людей організувала волонтерка.

/Світлана Іванченко, волонтер
Ми з ними плетемо сітки для зони АТО, ми сплели вже багато сіток, були направлені вони в Широкіне і Мар'їнку. Діти дуже хочуть допомагати фронту, але їм хочеться і знати, для кого вони це роблять. Тому і була організована ця зустріч/

Стрічка новин