Подвійний диплом - уже з нового навчального року

Подвійний диплом - уже з нового навчального року. Магістри Полтавського національного технічного університету не тільки отримають змогу навчатися у Польщі, а й матимуть повноцінний документ, що засвідчить освіту, здобуту і в Україні, і в Європі. Під час щорічної звітної за рік конференції відповідний договір про програми подвійних дипломів підписали керівники двох вишів.

Об'єднувати зусилля освіти і науки. Спільно з Національною академією наук України в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувається підсумкова науково-практична конференція. Такий договір про співробітництво між двома структурами діє з 2007 року.

/Антон Наумовець, Перший віце-президент Національної академії наук України
Ми бачимо з року в рік прогрес, як дедалі цікавіше і цікавіші та актуальніші роботи наукові виконують і студенти, і викладачі. А ще справу добру робить університет імені Кондратюка в тому, що активно підтримує Малу академію наук/

Нинішня конференція має статус міжнародної, адже участь у ній беруть представники 10 вишів з 8 країн світу, зокрема, і ректор польського вишу.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ
У нас підписаний договір про співробітництво, в рамках якого вже наші студенти їздили на стажування, проходили семестрове навчання за напрямом «будівництво», яке було зараховане в нашому університеті. І сьогодні саме під час проведення даної конференції буде підписано в рамках угоди про співробітництво договір про програми подвійних дипломів/

Укладена угода дасть можливість студентам ПолтНТУ, одночасно навчаючись у полтавському та польському виші за інтегрованими планами, здобути 2 дипломи: Полтавського національного технічного університету та Білостоцької політехніки.

/Лех Дзеніс, ректор Білостоцького технологічного університету (Польща)
Для молодих людей отримати диплом з Польщі, значить, з європейської спільноти. Для них відкривається ринок праці також. Тож, ми даємо змогу молоді зараз у глобальному світі робити те, що для них буде найкращим/

У межах роботи конференції також уклали договір про спільну роботу з Інститутом керамології - відділенням Інституту народознавства НАН України. Окрім того, під час нинішьої конференції науковці підбили підсумки діяльності за рік, що минає.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ
І в цьому році колектив наших молодих вчених університету, згідно указу Президента України, стали лауреатами державної премії в галузі науки і техніки для молодих учених. Це якраз і є той результат, що нас Національна академія наук мотивує до ефективної і результативної наукової діяльності. Сьогодні можна упевнено сказати, що результати роботи наших вчених знаходять реалізацію в реальному секторі економіки/

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції відзначили, що протягом 2016 року здійснювалася ефективна співпраця між установами Національної академії наук України та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка. Також було відмічено активну підтримку ПолтНТУ Малої академії наук, у результаті чого були досягнуті високі досягнення у роботі з учнівською обдарованою молоддю України.

Стрічка новин