Письменник «Іловайська» презентував у Полтаві нове видання

«5 секунд, 5 днів...» – письменник Євген Положій презентував у Полтаві нове видання. В його основу лягли історії, що не увійшли до попередньої книги «Іловайськ». Перед тим, як взятися за твір, автор об'їздив мало не всю Україну та записав більше сотні інтерв'ю із учасниками подій.

5 секунд потрібно головному герою, щоб вижити. 5 днів – іншому, щоб вийти з оточення, 5 років – це час, який має народний обранець, і ціла вічність попереду у людини, яка гине. Автор «Іловайська» Євген Положій у Полтаві презентував книгу-продовження. Її назва – «5 секунд, 5 днів».

/Євген Положій, автор книги «5 секунд, 5 днів...»
Мені було дуже незручно перед родинами тих же Ковальових, з якими я провів цілу добу в Херсоні, вони мені розповідали, але от в «Іловайськ» ця історія не увійшла. В мене було кілька таких історій, між ними не було ніякого єднання. Я хотів написати цілісний роман, і от нарешті я все ж таки вмовив Бунчикова розказати мені свою історію, і він нарешті мені всі історії зв'язав/

Перед тим, як написати ці книги, автор зібрав сотні реальних історій. Його читають в Україні, Росії та у самопроголошених республіках. А «Іловайськ» стала найбільш затребуваною на книжковому ринку серед українських видань. За рік було продано 16 тисяч примірників. Товариш письменника стверджує: робота над книгою змінила автора.

/Юрій Ісаєв, товариш письменника Євгена Положія
Я б Євгена порівняв, можливо, з Шолоховим, з його «Донськими оповіданнями» – за глибиною, за виписаними героями. До речі, Євген – один із організаторів двох майданів в Сумах, в Сумській області. І на відміну від деяких наших активістів майдану, він не отримав жодної посади і не скористався цим/

Євген Положій родом із Сум, він письменник, журналіст та головний редактор газети «Панорама».

Стрічка новин