Україна сьогодні відзначає День Сухопутних військ

Україна сьогодні відзначає День Сухопутних військ. Починаючи із 97-року, 12 грудня вітають тих, хто складає основу бойового потенціалу Збройних Сил України. У Полтаві з нагоди свята урочистості відбулися у Театрі імені Гоголя.

Надійний щит обороноздатності України – так про Сухопутні війська з нагоди їхнього свята висловився Прем'єр-міністр нашої держави Володимир Гройсман. У Полтаві знаходять не менш високопарні слова на адресу найчисельнішої складової частини Збройних Сил України.

/Віталій Нікіпелов, заступник Полтавського міського голови
Завдячуючи Сухопутним військам нашим, захисникам, в принципі можна практично ототожнювати ці поняття, сьогодні, завдячуючи їм, є життя в місті, працюють дитячі садки, школи, лікарні, в пологовому будинку народжуються нові полтавці/

Дійсно, зараз Сухопутні війська України несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль у ході виконання завдань антитерористичної операції щодо забезпечення територіальної цілісності та недоторканності кордонів держави.

/Олександр Турченко, військовий комісар Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату
Основне завдання по обороні нашого кордону по лінії розмежування виконують Сухопутні війська Збройних Сил України. Це Донецька, Луганська області. Вони стоять на кордоні/

А цього дня представників Сухопутних військ Збройних Сил України запросили до Театру ім.Гоголя. Тут їх вітає влада, громадські організації, колеги по військовій справі.

/Олександр Логвиненко, заступник військового комісара Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату
Саме найголовніше – це здоров'я, віри у себе, віри в країну, віри у те, що ми переможемо. Їхнім сім'ям благополуччя, віри у те, що всі будуть живі, всі повернуться додому/

З нагоди свята військовим вручили нагрудні знаки учасників антитерористичної операції, а всім присутнім свої кращі виступи подарував Полтавський симфонічний оркестр.

Стрічка новин