У Кременчуці група осіб викрадала людей та вимагала викуп у родичів

У Кременчуці група осіб викрадала людей та вимагала викуп у родичів. Наразі встановлена їхня причетність до щонайменше 15 кримінальних правопорушень різного ступеню тяжкості. Організатором цієї групи виявився 22-річний чоловік.

Вивозили людину у ліс та вимагали гроші у родичів. Або ж за відсутності викраденої особи проникали до її помешкання та забирали звідти усе, що може становити цінність. За такою схемою у Кременчуці працювала група зловмисників. До неї входило 4 учасники віком від 21-го до 24-х років.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
При відпрацюванні нами встановлені усі учасники цієї групи, проведені відповідні заходи, обшуки, в результаті яких вони були затримані. Також у них були вилучені речові докази, ювелірні цінності, мобільні телефони, грошові засоби, вилучені автомобілі/

Наразі правоохоронці встановили причетність цієї групи до понад 15 таких кримінальних правопорушень. Більшість потерпілих були залякані затриманими та не повідомляли про скоєння злочинів відносно них до органів поліції. Насьогодні робота із документування протиправних дій даного угрупування триває. За викрадення людей та вимагання зловмисникам може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Стрічка новин