В аграрній академії навчають кембриджської англійської

В аграрній академії навчають кембриджської англійської. Цього дня у виші відбулася методична конференція для викладачів та студентів від екзаменаційного департаменту одного із найвідоміших навчальних закладів світу. З якою метою його представники завітали до академії – розповість Крістіна Брігіда.

Вивчення англійської мови – не данина моді, а необхідність у сучасному суспільстві, стверджують у Полтавській державній аграрній академії. Особливо це стосується майбутніх фахівців, які претендують на роботу за кордоном.

/Олег Горб, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків ПДАА
Останні розпорядження і накази Міністерства освіти нам показують те, що рівень знань англійської мови потрібно підвищувати не тільки на рівні студентів, але і на рівні викладачів. І тому для того, щоб крокувати в ногу із часом, ми знайшли вихід на представників Кембриджського коледжу в Україні, для того, щоб вони люб'язно зголосилися на нашій базі провести таку методичну конференцію/

Представники Кембриджу в Україні розповіли викладачам та студентам про новітні методики викладання англійської мови, тренди в оцінюванні рівня володіння нею, а також презентували навчальні матеріали, які можуть допомогти у цьому.

/Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні
Зараз багато українців продовжують навчання за кордоном, подорожують, влаштовуються на роботу, а якісне володіння англійською мовою – це запорука успішної роботи і навчання далі/

У підсумку такої наполегливої роботи із вивчення мови людина отримує необхідний багаж знань, аби скласти екзамен для отримання міжнародного сертифікакту.

/Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні
Міжнародні екзамени Cambridge English – в першу чергу це практична англійська мова, це та мова, яка необхідня для повсякденного вжитку, якщо ми говоримо про іспити загальної англійської. Усі екзамени перевіряють чотири види мовленнєвої діяльності – це читання, письмо, аудіювання та усне мовлення. Тому сертифікат є підтвердженням того, що людина не лише говорить англійською мовою, а й успішно читає, перекладає і т. д./

І нехай рік англійської мови в Україні завершується, кажуть представники Кембриджського університету, вони сподіваються, що цікавість людей до її вивчення не зникне.

Стрічка новин