Полтава відзначила День місцевого самоврядування

Полтава відзначила День місцевого самоврядування. Головні урочистості відбулися традиційно у Палаці дозвілля «Листопад». Кращих відзначили нагрудними знаками та почесними грамотами. А четверо працівників отримали сертифікати на отримання квартири у Полтаві.

Свято тих, хто забезпечує стабільну роботу усіх напрямів життєдіяльності міста.

/Лідія Соловйова, працівник служби у справах дітей Подільського РВК
Люди, які в першу чергу приходять до органів місцевого самоврядування, і ми, звичайно, намагаємося вирішити всі ці нагальні проблеми, які хвилюють і турбують людей/

День місцевого самоврядування – зайва нагода згадати, що було зроблене та над чим варто працювати. У Палаці дозвілля «Листопад» привітання своїх колег Полтавський міський голова розпочинає із короткого звіту. За цей рік працівники органів місцевого самоврядування спільними зусиллями дбали про економічний розвиток міста, підтримували галузі освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення. А цього дня за свою роботу отримують вітання та подарунки з нагоди професійного свята.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
На сьогоднішній день всі без винятку працівники місцевого самоврядування отримали премію по 1 тисячі гривень. Сьогодні буде приблизно до 40 грамот із грошовими винагородами, це буде по 500 гривень. На сьогоднішній день буде 4 сертифікати на отримання житла, тому що в нас є люди, які працюють 20 і більше років в органах місцевого самоврядування/

Грамоти, сертифікати на житло, нагрудні знаки, а ще міський голова приготував для всіх гостей «Листопаду» розіграш 23 путівок до Львова. Щасливці, чиї запрошення виграли, тішаться майбутньою поїздкою.

/Марина Слинько, виграла путівку до Львова
Я дуже люблю місто Лева, і дуже хотіла поїхати. Театр подобається львівський, центр міста дуже гарний/

А після вручення усіх подарунків та сюрпризів святковий настрій усім присутнім створював молодий полтавський гурт «Діти Фрістайлу».

Стрічка новин