Перед сесією обласні депутати обговорили зміни до показників бюджету на 2016

Перед сесією обласної ради депутати обговорили зміни до показників бюджету на 2016 рік. Так додатково на розвиток Полтавщини виділять субвенцію з державної казни в сумі майже 53 мільйона гривень. На що підуть кошти – дивіться у нашому матеріалі.

Найбільше коштів з державного бюджету, які додатково виділили Полтавщині на 2016 рік, отримають освітяни, розповідає директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка. Всього ж з держбюджету в регіоні планується реалізувати 53 мільйона гривень.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
З них на видатки споживання та оновлення матеріально-технічної бази – 18 мільйонів, на придбання шкільних автобусів на засадах співфінансування з бюджетів – 6 мільйонів 800 тисяч гривень, на підтримку об'єднаних територіальних громад, придбання шкільних автобусів, оснащення навчальних закладів засобами енергозберігаючих технологій – 17 мільйонів 600 тисяч гривень/

Додаткове фінансування отримають і деякі населені пункти. З Гребінківського, Карлівського, Лубенського, Чорнухинського районів та Кременчука знімаються гроші, а додають на бюджети Лохвицького району та на місто Гадяч.

/Лариса Оніщук, заступник начальника управління розвитку інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Були проблеми з Прозорро і тендерами. Наприклад, у місті Кременчук саме така була проблема/

Додаткові кошти планують виділити на виконання ремонтних робіт на дорозі Полтава-Олександрія. Із 30 мільйонів фінансування хочуть збільшити на 19 мільйонів гривень.

Стрічка новин