Близько 10 тисяч людей сьогодні пікетували Верховну Раду та Кабінет Міністрів

Близько 10 тисяч людей сьогодні пікетували Верховну Раду та Кабінет Міністрів. Представники профспілок різних галузей з’їхалися з усіх областей, аби вимагати від влади соціалізації країни. Серед основних вимог – підвищення мінімальних зарплат, осучаснення і підвищення пенсій, збереження стипендій і зниження тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

З усієї України до Києва з'їхалися представники профспілок: медики, вчителі, держслужбовці, студенти. Всього – близько 10 тисяч людей. Всім їм вже несила терпіти як умови праці, в яких змушені працювати, так і винагороду, яку отримують за свою роботу. А ще – непідйомні тарифи, смішні пенсії та стипенії. Відтак підтримали ініціативу представника профспілок у Верховній Раді Сергія Капліна щодо пікетування Уряду та Парламенту. Тим більше, перші кроки у підвищенні соціального рівня життя українців спілчанам разом із нардепом вже вдалося зробити.

/Сергій Каплін, представник профспілок у ВР, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
Ми зробили суттєві кроки в наближенні українців до виконання першої вимоги – підвищення мінімальної заробітної платні. Ви маєте говорити скрізь, у кожному кутку держави, в селах, містах, на фабриках, заводах: «3200 – це перемога Федерації профспілок України, а не подачка від Уряду»/

Втомившись чекати виконання обіцянок влади, тисячі профспілкових делегатів прийняли одностайне рішення: якщо парламентарі та урядовці не почують і не виконають їхніх умов щодо реалізації права простих людей на гідні оплату умови праці та гідний рівень життя, обіцяють перейти до більш рішучих методів упливу.

/Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) в міській раді
Ми сьогодні відстоюємо ваші і наші права. Ми вимагаємо зменшення комунальних тарифів, ми вимагаємо реального підвищення заробітних плат, ми вимагаємо реального підвищення пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Треба вже виконувати наші вимоги/

Окрім того, нардеп Сергій Каплін повідомив, що відсьогодні починає процедуру відставки спікера Верховної Ради Андрія Парубія. Причиною цьому стало постійне порушення главою Парламенту регламенту роботи та перешкоджання виконанню законних депутатських обов’язків тим нардепам, які критикують діяльність Народного Фронту та його одіозних лідерів Авакова та Яценюка.

/Сергій Каплін, представник профспілок у ВР, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
З учорашнього дня ми почали кампанію по відставці Парубія з посади голови Верховної Ради. Багато хто говорить, що це тільки моя ініціатива. Я хочу побачити ваші руки і вашу підтримку у цій ініціативі/

Сергій Каплін оголосив про безальтернативне рішення – профспілки готуються до загальнонаціонального страйку. 6,5 мільйонів українців-профспілчан готові на це задля перемоги в боротьбі за соціальну справедливість.

Стрічка новин