У ПУЕТі презентували книгу, яка навчає лідерству

Книгу, яка навчає лідерству, презентували у Полтавському університеті економіки і торгівлі. В одному виданні її творці – подружжя Олексія та Світлани Нестуль – зібрали основні наукові концепції цього поняття. На презентацію книги запросили усіх, хто має причетність до становлення та розвитку місцевого самоврядування на Полтавщині.

Близько 10 років у Полтавському університеті економіки і торгівлі для студентів читають курс лекцій «Основи лідерства». А кілька років тому у ректора Олексія Нестулі з'явилася ідея поділитися своїм знаннями і досвідом не лише із тими, хто навчається у виші.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Мабуть, мало дати студентам основи самолідерства, важливо дати навички і знання, як поводити себе в організаційному контексті, що значить вести за собою групу, що значить брати на себе відповідальність за долю цілої громади – сільської, селищної чи міської/

У співавторстві зі Світланою Нестулею цього дня ректор ПУЕТ презентує книгу «Основи лідерства. Наукові концепції». Її мета – пошук шляхів та механізмів мотивації співробітників організації до досягнення та задоволення потреб вищого рівня.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні, мабуть, що я хочу підкреслити, що в цій книзі – це теоретичні знання. Багато кого життя штовхнуло так, що він практично йшов до лідерства, можливо, я так десь був задіяний. Тому що раніше не було таких книг про лідерство/

На презентацію наукового видання запросили представників влади, очільників різноманітних закладів, членів органів студентського самоврядування.

/Олександр Глазов, Студентський мер Полтави
Ми можемо зрозуміти, що тільки люди, які готові брати на себе відповідальність, оточувати себе командою, яка підтримує ці ідеї, які пропонує їм лідер, потім продвигатися і показувати результат/

А Полтавський університет економіки і торгівлі як потужний осередок дослідження лідерства, кажуть у виші, у свою чергу готовий ділитися власним досвідом та напрацюваннями із громадою міста.

Стрічка новин