Школярі Полтави зібрали понад 7 тонн крупи для бездомних тварин

До Всесвітнього Дня прав тварин волонтери влаштували концерт, на якому збирали гроші для бездомних чотирилапих. Благодійна організація «Юний європеєць» традиційно збирає кошти на потреби чотирилапих, які потребують допомоги. Заодно наприкінці року прозвітували, що зроблено у 2016 році, аби врятувати тварин-безхатченків.

У міському будинку культури – аншлаг. Хол заполонили школярі та студенти, які прийшли на благодійний концерт, організований центром захисту живої природи «Юний європеєць». Тут збирають кошти на підтримку бездомних чотирилапих.

/Майя Матвеєва, директор ЦЗЖП «Юний європеєць»

Дитяче сердечко, воно має більше співчуття, ніж наше доросле серце. Дуже б хотілося, щоб не лише діти на концерті, але й дорослі, щоб саме сердечність через те, що ми всі зайняті люди, щоб обов'язково ця сердечність залишилися і в дорослих/

Подібні заходи проводять спільно з міським управлінням освіти. Протягом цього року вже організовано 11 благодійних концертів, кошти з яких направлені на лікування та рятування бездомних тварин.

/Ольга Головань, голова правління БО ЦЗЖП «Юний Європеєць»
Найголовніше завдання проведення таких акцій – це не тільки безпосередня допомога бездомним тваринам, але й прищеплення доброго відношення людей до братів наших менших. Мова йде про виховання нашого молодого покоління, яке є майбутнім нашої країни/

«Юний європеєць» організував 12 акцій «Допоможи чотирилапому другу». У рамках однієї з них школи Полтави зібрали понад 7 тонн крупи. Рекорд встановила 19-та школа.

/Ілона Поставна, волонтер ЗОШ №19
Ми брали участь у акції «4 лапи». Ми залучили всіх учнів нашої школи, зібрали 411 кілограмів корму для безпритульних тварин та теплі речі/

Цього разу звітний концерт із результатами роботи за 2016 рік влаштували напередодні Дня захисту тварин, який у світі відзначають 10 грудня.

Стрічка новин