У полтавському дворі серед зими виповзли дощові черв'яки

У Полтаві біля одного з під'їздів дощові черв'яки живуть серед снігу. Попри мінусову температуру та заметіль ці істоти не ховаються. Навпаки, уворили невеликий острів, на якому вигріваються. Утім, такому дивному явищу знайшлася проста причина, і вона – комунальна.

Острівець тепла серед холодної зими. Дощові черв'яки плавають і вилежуються. На маленькому клапті за мінусової температури навіть зеленіє трава. Це звичайний полтавський двір. І мешканці четвертого під'їзду будинку 20а по вулиці Гожулянській не у захваті від того, що гріє черв'яків.

/Мілора Прокопенко, живе у будинку по вул.Гожулянській, 20а
Це почалося у п'ятницю, почала текти каналізація. Зробили заявку у п'ятницю. Прийняли «Водоканал». Сьогодні врешті 5 день, а ніхто до нас не приїздив. Кожного дня дзвоню по кілька разів і відповідають: «Зараз будемо»/

Люди кажуть: вже набридло терпіти нечистоти, що течуть прямісінько під входом у будинок.

/Наталія Трофімова, живе у будинку по вул.Гожулянській, 20а
І воно ж заливає, проходити ніяк. І воняє страшенно. Діти малі ходять постійно, і що ж, оце все нюхають/

Витікають нечистоти за територію двору. Цьому колодязю, за словами мешканців дому, зо 20 років. Вони зізнаються: прочищати його треба не вперше. Останнього разу викликали комунальників влітку. І навіть знають причини, але вдіяти нічого не можуть.

/Мілора Прокопенко, живе у будинку по вул.Гожулянській, 20а
Частенько забивається. Тут неполадки є такі, що неправильно зробили нахил. Але, звісно, у нас і мешканці теж... Кидають все, що можна. Хочеться, аби навели лад, бо тут проблема постійна. Можете самі поглянути, у нас дорога прочищена. Сюди під'їхати можна/

Ми також подзвонили до «Полтававодоканалу». Там повідомили: заявку мають. Але нині – надмірне збільшення викликів, за добу – 60. Та й із 4 бригад 2 працюють на аваріях на великих колекторах, інші дві – обслуговують скарги. Та й працювати у снігу доводиться довше: замість 30 хвилин – до трьох годин, враховуючи розкопування колодязів від покриву. Комунальники просять вибачення у полтавців і запевняють, що протягом доби намагатимуться усунути засмічення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію