Цього року у сфері незаконного обігу наркотиків в області – більше 800 кримінальних правопорушень

Цього року у сфері незаконного обігу наркотиків на Полтавщині зареєстрували більше 800 кримінальних правопорушень. Збут, зберігання,  вирощування нарковмісних речовин, облаштування нарколабораторій – виявленням цих фактів займалися правоохоронці. Звітував про роботу своїх підлеглих новопризначений начальник профільного обласного відділу національної поліції.

У жовтні минулого року був створений міжрегіональний територіальний орган – Департамент протидії наркозлочинності нацполіції України. Під його керівництвом у Полтавській області нині діє відповідний оперативно-розшуковий відділ. На прес-конференції новий керівник останнього знайомить журналістів із основними напрямками своєї роботи.

/Андрій Курлан, т.в.о. начальника відділу протидії наркозлочинності у Полтавській області
Основною нашею задачею є боротьба з наркозлочинністю. І наш підрозділ у моїй особі готові прикладати максимум зусиль, щоб позбавити місто від так званих наркозбувачів. Це наше основне завдання. І так само ліквідувати нарколабораторії, місця можливого виготовлення наркотиків з метою подальшого розповсюдження не тільки по області, але й в інші регіони/

Що ж до вже зробленого, то у поточному році правоохоронці зареєстрували більше 800 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків.

/Андрій Курлан, т.в.о. начальника відділу протидії наркозлочинності у Полтавській області
52 – за незаконний збут наркотиків, 635 – за незаконне зберігання наркотиків, 70 – за посів та вирощування нарковмісних рослин, 14 – за незаконний обіг прекурсорів, 2 викрито нарколабораторії/

Плюс до цього – кілька фактів публічного вживання наркотиків, утримання притону, незаконний збут отруйних і сильнодіючих лікарських засобів. Загалом оголосили про підозру 609 особам.

Стрічка новин