Міноборони назвало імена всіх героїв України

До Дня Збройних Сил символічний подарунок презентував і військовий кореспондент Володимир Лазарєв. Його виставку світлин із зони АТО відкрили в музеї авіації та комонавтики. Тут зображені як будні військових, так і післявоєнне життя мирного населення. Які ще сюрпризи і кому влаштували в музеї – дивіться далі.

Одне з головних завдань, яке військовому журналісту Володимиру Лазарєву напередодні Дня Збройних Сил доручило Міноборони, – презентація книги «Вклоняємося до землі українському солдату». В ній зібрані матеріали редакції центрального друкованого органу Міністерства оборони «Народна армія». Це єдина книга, говорить Володимир Лазарєв, де вміщений повний список героїв України та список нагороджених за участь в АТО. Перші екземпляри видання вже передані у подарунок 6 навчальним закладам та бібліотекам.

/Володимир Лазарєв, регіональний кореспондент ЦДО «Народна армія»
Головною особливістю цієї книги є те, що тут відображені не просто герої сьогодення, тобто герої, з яких ми вже повинні брати приклад для наслідування, у цій книзі відображені також і важкі буденні волонтерські будні/

Не лише в книзі описані будні волонтерів та армійців. Спеціально до Дня Збройних Сил Володимир Лазарєв презентував виставку своїх світлин, зроблених в зоні АТО. Одна з фотографій, говорить автор, особливо цінна. На ній зображені діти із родини, яка втекла з-під Донецька. Побачивши військових, малеча навіть не вийшла з будинку – боялися чоловіків у формі. Наступна зустріч була вже зовсім іншою.

/Володимир Лазарєв, регіональний кореспондент ЦДО «Народна армія»
Вони взяли ось ці смаколики, канцтовари, що там Жанна презентувала. Вони одразу до мене: «Дядя, мы тебя помним. Мы просто тебя боялись тогда». Вірите... Я їх так притиснув до себе, не відпускав. Я хвилинки три плакав/

Окрім світлин із зони АТО, в музеї авіації та космонавтики експонуються і речі військового капелана отця Валерія. Він теж не один місяць провів на Сході.

/о.Валерій, військовий капелан
Ми використали були десь півроку тому назад. Такі мухи бійці на передовій ми використовують доволі часто/

Музей авіації та космонавтики, розповідає його директор Андрій Пушкарьов, радо приймає гостей, які презентують реальність такою, як вона є.

/Андрій Пушкарьов, завідуючий Полтавським музеєм авіації та космонавтики
В даній ситуації повинні виховувати патріотів своєї країни на прикладі тих хлопців, які зараз на Сході відстоюють незалежність нашої країни/

Стрічка новин