Привітали волонтерів і в обласній раді

Привітали волонтерів в обласній раді. Грамоти та подяки отримали ті, хто вже більше двох років є надійною підтримкою української армії. Що значить «бути волонтером» – дізнавалися наші кореспонденти.

У цій кімнаті обласної ради зібралися люди із чуйним серцем. Кожен із них має різний стаж волонтерської діяльності. Проте об'єднує їх безкорисливе бажання допомагати ближньому. Ці люди, говорить голова обласної ради Олександр Біленький, проявили себе в ті часи, коли державі це було найнеобхідніше.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Коли були потрібні сьогодні продукти, ви везли продукти. Коли були потрібні теплі речі, ви передавали фронту і теплі речі, і сухі борщі, і пальне. І якось зараз оцінити вашу роботу, я, наприклад, на себе не візьму цю відповідальність/

Про результати роботи волонтерів говорять сотні і тисячі врятованих життів бійців, які нині захищають Україну на Сході. Витоки потужного волонтерського руху на Полтавщині, кажуть його учасники, варто шукати в інстинкті самозбереження самих людей.

/Ніна Кирпотіна, член Координаційної ради «Громада Полтавщини»
Страх перед тим, щоб не стати рабом, щоб зберегти особисту свободу є корінням вольнолюбства українців. Тому завжди вони боролися, тому, не жаліючи життя свого, виборювали свою свободу – і особисту, і для свого народу, і для своєї держави/

Із Міжнародним днем волонтера обласна рада привітала полтавців грамотами та нагрудними знаками.

Стрічка новин