Творчість без вікових обмежень

Творчість без вікових обмежень. 14-річна майстриня презентувала другу персональну виставку робіт з бісеру та вовни. Окремі дріт та намистини Дарина Носенко перетворює на кришталеві дерева та квіти. Про творчість юної мисткині – далі Катерина Залєвська.

Сором'язлива, але талановита «україночка» Дарина Носенко. Їй 14, однак, на рахунку дівчинки – вже 2 персональні виставки.

/Людмила Войтенко, бабуся Дарини Носенко
В нашій родині споконвіку всі займалися рукоділлям. Моя бабуся шила, моя мама шила з дитинства... І Даша дивилася на нас, ми привчали її в'язати, шити. Якось на шкільній виставці вона побачила квітку з бісеру, я це помітила. Після цього відвела її в гурток бісероплетіння/

Перший пакет з бісером купила бабуся, розповідає Даринка. Тоді ще 7-річною почала майструвати квіти та різні прикраси. Зараз дівчина володіє різноманітними техніками.

/Дарина Носенко, юна майстриня
Представлено понад 15 технік. Я вам скажу кілька з них: ткане полотно, мозаїка, монастирське, цегляне, французьке та китайське. Спочатку потрібно звикнути до голки, до дроту…/

Талант – ще від прабабусі, а натхнення – від українських широт. Провідна тема творчості Даринки – це природа. Фруктові дерева та квіти – з бісеру, картини тварин – з валяної вовни.

/Людмила Сидоренко, керівник художнього гуртка «Господарочка»
Незримою ниточкою йде все про Україну. Перше, що вона зробила, коли навчилася майструвати, це український віночок. Хай незграбні були перші квіти... Але всі її роботи, вони народні/

Майже 3 роки юна майстриня готувалась до цієї виставки. Каже: було складно – творчість залежить і від настрою, і від вільного часу. «А я просто українка» – це 50 робіт, пронизані українською атмосферою.

Стрічка новин