Студенти-технологи презентували свої смачні наукові розробки

Студенти-технологи презентували свої смачні наукові розробки. У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося свято професійної майстерності. Його учасники представили виставки кулінарного мистецтва, кондитерських виробів і навіть інноваційних ресторанних технологій. Чим дивували та пригощали гостей свята у виші – дивіться у наступному сюжеті.

Вишуканий смак, яскрава фантазія та висока фаховість – це все про кулінарні шедеври студентів ПУЕТ. На традиційному святі професійної майстерності майбутні технологи та ресторатори демонструють найновіші техніки. На цьому столі, наприклад, звичні страви у незвичайній подачі та з корисними інгредієнтами.

/Ірина Олексюк, студентка 5 курсу ПУЕТ
У нас страва, де використовується помідор, ми використовували технологію сувіт. Вона зараз дуже популярна. Також ми використовували звичайний салат грецький, але робили різну подачу. Також ми використовували дзеркальні десерти. Ми готували їх із глюкози, щоб ці десерти були корисними/

А на цьому прилавку – справжній кенді-бар. Крокен-буш, печені яблука, лимонний пиріг і ще багато-багато інших смаколиків власного виробництва презентує шестикурсниця Еліна. Дівчина любить готувати, тому колись, не вагаючись, стала студенткою факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

/Еліна Хіміч, студентка 6 курсу ПУЕТ
Я навчалася 6 років, дійсно навчалася, багато чого практикувала. Мені це подобається, тому, я думаю, це моє, це моя сфера, і я хочу розвиватися у цей бік/

Цього року свято професійної майстерності у ПУЕТ дещо змінило свій формат, але від того, кажуть у виші, воно не втратило своєї самобутності, експериментальності та оригінальності.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Це свято, яке, мабуть, не потребує зайвих коментарів. Просто потрібно ходити, дивитися, пробувати, вдивлятись в очі творців тих дивовижних столів, які витворюють наші студенти, і дивуватися/

Під час свята студенти також мали можливість позмагатися та перевірити свої знання з технологічного обладнання галузі та охорони праці.

/В'ячеслав Скрипник, декан факультету ХТГРТБ ПУЕТ
Переможених у нас немає. Кожен студент нашого факультету – це зірка, кожен студент – найкращий, кожен студент – це наше золото. І це золото – майбутнє нашої держави України/

А ще цього дня підбивають підсумки першого полтавського кулінарного конкурсу. За його результатами третє місце здобула команда Полтавського університету економіки і торгівлі. Другими стали представники Полтавського професійного ліцею. Перше місце посіла команда з Полтавського Вищого професійного училища ім. Чепіги. А от гран-прі конкурсу, за рішенням журі, отримала збірна студентів кооперативного технікуму та ПУЕТ.

Стрічка новин