У Полтаві пройшов перший форум ОСББ

У Полтаві пройшов перший форум ОСББ. Голови ОСББ та члени правлінь зібралися разом із чиновниками. Обговорювали проблеми, які виникли при передачі будинків із власності міста до об'єднань громади.

Більше 600 полтавських будинків цього року перейшли на баланс ОСББ та більше 300 – до кооперативів. Голови об'єднань стверджують: людей відповідальність за стан будинків лякає.

/Іван Глушко, голова ОСББ «Волошка»
Не готові. У нас таке здорожчання комунальних послуг!/

Чиновники ж кажуть: досить вимагати від держави ремонту приватної власності. Горищами, дахами та підвалами у будинку мають перейматися власники квартир.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Це твій будинок, якщо хочеш гарно жити – будь-ласка, відкладай, збирайтесь, обговорюйте. Робіть щось. Якщо не хочете – живіть, як живете. Які державні зобов'язання перед цими будинками? Держава і так їх збудувала та передала безкоштовно/

/Олег Тертишник, голова Асоціації «Підтримка об'єднань співвласників будинків»
ОСББ – це перший крок на шляху до того, щоб якраз змінити менталітет, і відповідальний власник своїх метрів квадратних міг забезпечувати і розуміти, яку суму він повинен витрачати, щоб їх утримувати/

У кожному районі Полтави та області ОСББ розвиваються по-своєму, проте мають спільні проблеми. Часто голови об’єднань нарікають на стосунки з місцевим самоврядуванням.

/Іван Глушко, голова ОСББ «Волошка»
Створено 17 червня 16 року. Отримали ми печатку, зареєстровано у всіх інстанціях, податковій, але досі існуємо тільки на папері. Бо міська рада не може передати нам від ЖЕДу будинок на наше обслуговування/

Як взаємодіяти із органами державної влади, фінансово-господарську діяльність, юридичні аспекти, проблеми термомодернізації та інші питання життєдіяльності будинків обговорили на форумі ОСББ. Його провели вперше у виставковій залі Міського будинку культури. Мета – виявити та обговорити гострі моменти, які виникають при створенні та функціонуванні ОСББ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію