Оновлений стадіон «Динамо» навіть ввечері готовий приймати спортсменів

Оновлений стадіон «Динамо» навіть ввечері готовий приймати спортсменів. Окрім якісного покриття, по всьому периметру тут встановлені прилади освітлення, що дозволяє тренуватися навіть в темну пору. На одному із вечірніх занять юнаків футбольного клубу «Ворскла» побувала і наша знімальна група.

Олександр Кожевніков готується до тренування на стадіоні «Динамо». Із своїх 16 років 10 займається футболом. Тренується у команді U-17 футбольного клубу «Ворскла». Не дивлячись на свій вік, він вже претендент на участь в національній збірній.

/Олександр Кожевніков, футболіст
Нещодавно викликали до збірної України, але, я вважаю, – це не показник. Потрібно прагнути далі працювати і вдосконалюватися. Не можна всьому навчитися/

З таким настроєм і приходить на тренування. Попри дощ, сніг чи мороз хлопці йдуть на «Динамо», оскільки тут створені всі умови для якісної гри. Штучне покриття набагато витриваліше, ніж натуральне, пояснює президент Полтавської обласної федерації футболу Олександр Кудацький.

/Олександр Кудацький, президент Полтавської обласної федерації футболу, депутат Полтавської міської ради
Якщо натуральне покриття, два-три тренування проходить, і при такій погоді воно перетворюється в болото, то тут вони можуть спокійно проводити тренування/

Про це ж говорять і досвідчені тренери. Олександр Кострицький готує з юнаків професійних футболістів. Зазначає: вправність спортсмена напряму залежить від умов тренування.

/Олександр Кострицький, тренер U-17 ФК «Ворскла»
На таких полях, як ми зараз, дуже приємно працювати. Якість дитячої техніки, яку можна на таких полях прививати, дуже залежить від якості поля. Тому це один із найважливіших компонентів/

Поле на стадіоні «Динамо» після ремонту вперше експлуатують в осінньо-зимовий період. Для зручності весь периметр обладнаний приладами освітлення.

/Давід Гуметов, футболіст
Умови чудові. Тут зробили гарний ремонт, стадіон. Все дуже чудово. Дуже подобається тут займатися/

Оновлена арена практично не пустує. З понеділка до п'ятниці ввечері стадіон зайнятий «Ворсклою». Приходять сюди тренуватися і вихованці ДЮСШ імені Горпинки. Крім цього, наголошують спеціалісти, вже розпочали будівництво нового футбольного поля для найменших полтавців.

Стрічка новин