У Полтаві пройшов конкурс малюнків «Ми – проти насильства і жорстокості»

Символічний ланцюжок заходів у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» охопив Полтаву. Приєднались до кампанії й діти. Конкурс малюнків «Ми – проти насильства і жорстокості» став ще однією нагодою проявити своє ставлення до суспільної проблеми. Про недитячі малюнки від дітей – далі в сюжеті.

/Найголовніше завдання – це привернути увагу, тому що це проблема, яка замовчується/

Малюнок, що кричить про насилля. Олівці, папір та ідея – ці компоненти знадобились Денису, щоб виразити своє ставлення до суспільної проблеми через мистецтво.

/Денис Ніконов
Я хотів, щоб батьки не били дітей, поважали дітей, гралися з ними, вчили їх, годували та виховували/

Конкурс малюнків «Ми – проти насильства» об'єднав 200 дітей. Серед них є і кризові категорії: діті учасників війни та внутрішньо-переміщених осіб. Серед останніх – родина пані Наталії. Вже 2 роки вона з чоловіком і донькою мешкають у Полтаві. Однак, про насильство у сім'ї пам'ятають і досі.

/Наталія Діда, переселенка
Ми малювали те, що бачили у себе в Луганську. Ми бачили танки, ми бачили техніку. Ми бачили насильство, проти якого ми і є/

Конкурс «Ми – проти насильства і жорстокості» – це понад 100 малюнків. Вікова категорія учасників різна: від 6 до 17 років. Малюнки також різні: танки, тварини, люди, бійки. Дитячі світлини презентують у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

/Ірина Буренко, директор Полтавського районного центру соцслужб
Це дуже важлива проблема, яка потребує окремої уваги в громадянському суспільстві. І, на жаль, в сім'ях існують певні ганебні явища. Ми запропонували дітям разом з батьками подумати на цю тему: як боротися, як протидіяти насиллю/

Щорічно до акції долучаються школи, соціальні служби та небайдужі люди. «16 днів проти насильства» – це низка заходів, присвячених болючим питанням. А саме, подолання насильства у сім'ї, протидія торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Стрічка новин