У Полтаві влаштували виставку для випускників

Експозиція для абітурієнтів сьогодні розгорнулася у виставковій залі Міського будинку культури. Більше 30 закладів освіти презентували себе та запрошували на навчання. Олена Ляшенко – далі.

Диво-робот, вершкове масло, тушонка та інші м’ясні вироби із написом «Не для продажу» – усе це розробки полтавських студентів, пояснює хлопець, якого звуть Анатолій.

/Це продукція нашого Полтавського коледжу харчових технологій. Тут продукція як молочного цеху, м'ясного і харчового/

Чим багаті – презентують чи не всі освітні заклади Полтави у виставковій залі Міського будинку культури.

/Ірина Закапко, методист ПТУ ім.А.О.Чепіги
Ми є фахівцями в галузі ресторанного господарства, готуємо спеціалістів для кращих ресторанів нашого міста, області і взагалі України. Композиція «Сорочинський ярмарок», яку ви бачите перед нами, вона посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі з кулінарного мистецтва/

Безкоштовним навчанням та повним державним забезпеченням заманює майбутніх курсантів коледж Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

/Ілля Назаренко, заступник начальника військового коледжу по роботі з особовим складом
Ще у нас безкоштовне проживання, харчування, також забезпечення обмундируванням, і медичне забезпечення теж безкоштовне. Також наші курсанти 100% забезпечені роботою. Після випуску вони всі йдуть в Збройні сили служити. І мінімальна зарплата нашого випускника – 7 тисяч гривень/

Професійно-технічна освіта користується найбільшим попитом на ринку праці, а ось випускники мріють себе бачити студентами вишів. Полтавську медичну стоматакадемію презентують 5-курсники.

/Володимир Флобенко, представляє УМСА
Бажаючих вступити до академії у нас багато, більше, ніж потрібно. Зазвичай щороку набирається повні потоки людей на стоматологічний та медичний факультети/

Це традиційна щорічна виставка «Освіта 2016», у ній узяли участь навчальні заклади 1-4 рівнів акредитації. Усього 32 учасники – від профтехучилищ до академій. Організатори кажуть: полтавці можуть отримати якісну освіту, не виїжджаючи з міста.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соц.служб для сім'ї, дітей та молоді
Місто Полтава може називатися студентським, тому що тут проживає до 40 тисяч студентів – це і очне, і заочне відділення, але звичайно, це дуже велика кількість. Навчальні заклади міста мають дуже високий рівень викладання, дуже широкий спектр спеціальностей/

Протягом дня виставку мають відвідати усі старшокласники міста, також на неї запросили випускників з області. Кожен відвідувач отримує ось такий довідник із повною інформацією про навчальні заклади. Організація та проведення виставки фінансується з міського бюджету.

Стрічка новин