Сьогодні у Полтаві освятили будиночок Святого Миколая

Сьогодні у Полтаві освятили будиночок Святого Миколая. Зробив це Патріарх Київський Філарет. Він відслужив літургію у Свято-Успенському Соборі. Сам Миколай прийде до своєї резиденції 18 грудня, а до цього часу всі бажаючі можуть придбати новорічні іграшки та солодощі, виготовлені волонтерами та небайдужими полтавцями.

Минулого року це був вагончик, цього року – повноцінний дерев'яний будиночок, виготовлений із карпатської смереки. За три тижні майстри з Івано-Франківська закінчили роботу. Ще 10 днів у волонтерів Батальйону Небайдужих пішло на комунікації та оздоблення полтавської резиденції Святого Миколая.

/Наталія Гранчак, координатор Полтавського Батальйону Небайдужих
Чекали наш камін, який нам друзі з Берліну переслали. Я можу, показуючи на речі, називати людей, які конкретно щось дарували, привозили, передавали, пересилали з-за кордону, або полтавські підприємці, які нас давно підтримують. Заходять і питають: «На що вам потрібно кошти?»/

А потрібно було на все: на лампи, світильники, тканину, іграшки, свічки та інші атрибути свята. Все зроблено виключно за благодійний кошт. Ось ця команда волонтерів і працювала над створенням будиночку. Всі разом шили, в'язали, клеїли, пекли. Та без допомоги небайдужих полтавців, наголошують волонтери, не вдалося б досягти такого результату.

/Наталія Серебрякова, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Дуже багато допомагали матеріалами звичайні люди, які просто приносили до Собору гудзики, різні матеріали, фетр, тканину, всяке-різне, що потрібно/

Будиночок Святого Миколая освятив Патріарх Київський Філарет, який служив літургію у Свято-Успенському Соборі. Один із різдвяних вінків волонтери підготували спеціально для поважного гостя.

/ІНТЕРШУМ
- Своїми руками збирали в нашому дитячому таборі шишечки, фарбували, шили іграшки, і хочуть Вам передати, щоб він прикрашав вашу оселю і додавав різдвяного настрою і в пам'ять про Полтаву.
- Дякую!/

Нині Миколая ще немає у своїй резиденції. Сюди він приїде 18 грудня. До цього ж часу будиночок буде відкритим, і всі охочі матимуть змогу придбати новорічні хенд-мейд-прикраси чи випічку місцевих кулінарів. Зібрані кошти волонтери традиційно передадуть захисникам України.

Стрічка новин