У Полтаві з'явився перший комунальний тир

Полтавські стрілки відтепер проходитимуть підготовку у новенькому тирі. Поблизу 25 школи сьогодні офіційно відкрили приміщення для їхніх тренувань. Червону стрічку перерізав мер міста Олександр Мамай. Він же зробив перший постріл по мішенях. Якими навичками зможуть оволодіти на заняттях з кульової стрільби у цьому тирі – знають наші кореспонденти.

Місце підготовки майбутніх чемпіонів із кульової стрільби урочисто відкривають у Полтаві. Приміщення для практичного навчання, окрема кімната із вогневим рубежем та стрілковою галереєю плюс набір зброї – усе, що необхідно для повноцінного тренування. Відтепер тут займатимуться вихованці відділення кульової стрільби 4 дитячо-юнацької спортивної школи. Функціонування тиру особисто перевіряє мер Полтави Олександр Мамай. На вогневому рубежі – короткий інструктаж для нього.

Постріл і влучання у «8-мку». Основний вид зброї тут – калібр 22,5 і 6 мм. Дисципліни спортсмени виконують з гвинтівками, пістолетами, пневматичною зброєю. Із патріотичною гвинтівкою у руках проводить тренування Марина. Вона 7 років займається кульовою стрільбою. Із журналістами ділиться секретами успішної підготовки стрілків.

/Марина Третяк, займається стрільбою
В першу чергу це тренування, постійно, кожен день бажано, і в нас дуже важливий психологічний фактор. Тобто, коли ти не справляєшся, коли в тебе не виходить, потрібно зібратися і продовжувати. Кожен постріл – це окремий твій виклик, і до кожного потрібно відноситься як до першого і останнього, скільки б їх не було/

Такі тренування, кажуть інструктори зі стрільби, дають свої позитивні плоди.

/Євген Комісар, інструктор стрілкового клубу
У нас є чемпіони області, є призери чемпіонату України. Саме полтавська команда, вона доволі сильна, і призові місця в нас є як командою на обласних рівнях, так і на національних/

Крім спортсменів, говорить міський голова Олександр Мамай, на базі цього тиру також проходитимуть уроки з предмету «Захист Вітчизни».

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні, мабуть, завдання номер один – щоб кожна дитина, старшокласник пройшов через цей тир і хоча б зрозумів, що таке зброя і як з нею поводитися. Одна справа – розібрати зброю, зібрати зброю, а інша справа – зробити декілька пострілів з цієї зброї/

Відтак тісна співпраця загальноосвітніх навчальних закладів міста із дитячо-юнацькими спортивними школами, запевняють представники влади, дасть можливість реалізувати завдання військово-патріотичного виховання молоді.

Стрічка новин