Пильні сусіди у Полтаві попередили квартирну крадіжку

Прийшов у гості ні з чим, а вийшов з телевізором, холодильником та пральною машиною. У Полтаві 24-річного чоловіка, який скоїв квартирну крадіжку, по «гарячих слідах» затримали поліцейські. Допомогли їм у цьому пильні сусіди. 

Вантажівка із побутовою технікою біля під'їзду одного з будинків по вулиці Петра Юрченка у Полтаві мала викликати враження у сусідів, що хтось переїжджає. Проте пильні полтавці все-таки вирішили повідомити про це до поліції. І не дарма. Як встановили правоохоронці, які приїхали на виклик, квартиру 54-річної жінки щойно обікрали. Тож поліцейські вирушили на пошуки зловмисників.

/Максим Гриб, інспектор патрульної поліції м.Полтави
В ході розшукових дій було виявлено цей автомобіль по вулиці Нікітченка та зупинено. В даному автомобілі знаходилася викрадена побутова техніка та громадянин, який був причетний до даної події. Це був 24-річний уродженець смт. Чутове, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності/

Чоловік розповів патрульним, що вранці він прийшов до цієї квартири з сином потерпілої, а потім заснув. Коли прокинувся, то у помешканні нікого не було. Гість викликав таксі та попросив перехожих допомогти винести техніку. Зараз за скоєне йому може загрожувати позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Стрічка новин