Кременчуцькі правоохоронці вилучили 1200 пляшок із неякісним алкоголем

1200 пляшок із неякісним алкоголем вилучили кременчуцькі правоохоронці. Фальсифікат на суму близько 60 тисяч гривень направили на експертизу. Яке покарання може загрожувати власникам незаконного бізнесу – у наступному сюжеті.

Фальсифікат у пляшках. У Кременчуці правоохоронці в ході рейду натрапили на підпільний цех з виробництва алкоголю. Як виявилося, група осіб займалася виготовленням та реалізацією лікеро-горілчаної продукції на території району. Із незаконного обігу в Кременчуці вилучили фальсифікований алкоголь, акцизні марки, обладнання, зброю та грошові кошти.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Співробітниками управління захисту економіки і Національної поліції в Полтавській області застосовуються усі міри зі встановлення каналів, за якими надходила сировина для виготовлення цієї продукції, акцизні марки, а також усі точки збуту вказаної, незаконно виготовленої, фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції/

Алкоголь сумнівної якості направлено на експертне дослідження. Організатору незаконного бізнесу загрожує до 7-ми років ув'язнення.

Стрічка новин