Надзвичайники просять дітей дотримуватись основних правил безпеки

Аби навчити дітей основним правилам безпеки життєдіяльності, надзвичайники відвідують шкільні та дошкільні навчальні заклади. Фахівці розповідають, як запобігти пожежі та діяти під час такої ситуації. Один з таких наочних заходів провели і для вихованців Полтавського дитячого садка №65.

Пустощі з сірниками, легкозаймистими речовинами та піротехнічними виробами – через необережне поводження дітей з цими предметами і виникають пожежі. Аби застерегти малечу від надзвичайних ситуацій, рятувальники розповідають вихованцям дитячих садків та шкіл правила безпечної поведінки в осінньо-зимовий період. Окрема увага – як поводитися під час масових заходів, як не допустити пожежі в будинку та що робити, коли вогонь стрімко розповсюджується по оселі.

/ІНТЕРШУМ
- Качайся! Качайся! Ти таким чином збиваєш полум'я. Ось так качаємся. Всі зрозуміли?
- Так!/

Співробітники ДСНС розповідали дітям про особливості роботи пожежно-рятувальної служби, демонстрували спецтехніку, обладнання та бойове спорядження.

/ІНТЕРШУМ
Один, два, три! Почали!

В дитячому садку №65, куди і завітали рятувальники, двічі на рік проводяться тижні безпеки: напередодні зимових та літніх канікул. Плюс візити рятувальників. Вони навчають не лише теорії, а й практиці.

/Тетяна Баберя, вихователь-методист ДНЗ №65
Говорити можна багато, але коли надаються практичні поради, коли вони побачили той же протигаз, форму пожежну не тільки розглянути, але й приміряти на себе. Це величезний досвід для дитини/

Діти запевняють: віддають перевагу саме ігровим методам роботи.

/Бліци
- Мені сподобалося, що я вдягала пожежний одяг і ми гралися
- Я знаю, що треба набирати 101, коли виникла пожежа/

Такі заходи рятувальники проводять у школах та дитячих садочках Полтавщини у рамках Тижня безпеки життєдіяльності та громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Стрічка новин