Скандально відому Полтавську школу відвідали депутати міської ради

Скандально відому Полтавську школу відвідали депутати міської ради. Навколо 12-ої школи близько року не вщухають розмови: то про поведінку вчителів на одному з корпоративів, то про розгромний візит та передачу журналістки Ольги Фреймут. У школі кажуть: така увага тільки підняла рейтинги закладу.

«Ганьба міста» – така відзнака дісталася полтавській школі №12 під час візиту журналістки Ольги Фреймут. Директор від неї відмовилася, мовляв, звинувачення – несправедливі.

/Це шоу, яке взагалі робиться і розраховане на тих людей, які не працюють, які не звикли робити щось на благо когось іншого, а які звикли, що всі їм все зобов'язані/

Валентина Іванченко запевнила: школа залишиться толерантною до дітей, батьки яких погодилися на програму Фреймут.

/Валентина Іванченко, директор Полтавської ЗОШ №12
Я особисто бачила, коли мамі давали гроші, все-таки до дітей ми ставимося, як і раніше ставилися. Діти є діти, і дітин ні в чому не винні/

Після розгромної передачі із візитом у школі – депутати міської ради. Зайшли на гурток «Умілі ручки»: тут дітвора готує кошики на виставку, відвідали групу продовженого дня.

Олександр Кудацький від команди «Рідне місто» приніс принтер та папір. Каже: школи мали своїх меценатів іще за часів Котляревського.

/Олександр Кудацький, депутат Полтавської міської ради
Неможливо все зразу зробити. Тому потрібно все-таки, щоб залучалися кошти наших бізнесменів, меценатів, тому що школи вирощують їм їх продукт, який вони використовуватимуть вже на своєму виробництві чи бізнесі/

12 школі наступного року буде 125. Тут працюють гуртки «Умілі ручки», хореографічний, вокальний та туризм – серед призерів міських змагань чимало спортсменів саме звідси. Із міською владою стосунки склалися. Директор каже: прохання школи чиновники чують. Недавно тут з’явилися нові ноутбуки, проектор, дошки для початкової школи.

Проблеми школа має ті ж, що й інші освітні заклади. Якщо класні кімнати та дахи ремонтуються, то коридори – в плачевному стані. Над недоліками депутати пообіцяли працювати.

/Олександр Кудацький, депутат Полтавської міської ради
Я буду завтра на депутатській комісії піднімати питання, що потрібно у всіх школах найперше зробити пункти харчування, щоб вони відповідали санітарно-гігієнічним нормам/

Чорний піар пішов школі на користь. За словами директора, за два дні сюди перейшло 8 дітей. А на сайті закладу стільки відвідувачів, що провайдер дав додаткові кілобайти.

Стрічка новин