«Радикали» вимагали звіту від очільника КП «Полтавафарм»

Бурхливе обговорення на сесії отримало й питання про звіт виконуючого обов'язки директора підприємства «Полтавафарм». Сьогодні його пропонували виключити з порядку денного за відсутності інформації від структурних підрозділів. Проте не всі учасники засідання прийняли цю пропозицію.

Коли звітувати керівнику «Полтавафарму», сьогодні сперечались депутати облради. Виконувач обов’язків директора Валерій Прядко запросив колег перевірити стан справ спершу безпосередньо на підприємстві на виїзному засіданні, і вже потім – виносити в сесійну залу.

/Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради, в.о. директора «Полтавафарм»
У нас до 1 грудня відбуваються звіти аптек. 40 структурних підрозділів за 9 місяців 2016 року. І я всіх дуже прошу підтримати те, що звіт проводить підприємство, але прийнято рішення комісією, щоб до 10 грудня провести засідання виїзне на підприємстві, на якому звітуватися, і потім винести його на сесію чергову грудневу/

Проте такий стан речей не влаштував представників Радикальної партії. Нардеп Мосійчук вимагав заслухати керівника, натомість, представив за трибуною свій «звіт».

/Ігор Мосійчук, народний депутат України
За 9 місяців поточного року отримано прибутку 1 млн 577 тисяч гривень, що менше, ніж у минулому році, на 407 тисяч гривень. За три місяці роботи підприємства вцілому, реалізувавши ліки майже на 100 млн гривень, отримало збитку 70 тисяч гривень/

Цифри в радикальному звіті дивують Валерія Прядка. Каже, всі дані не мають жодного стосунку до реального стану справ, а у «радикалів» – свій інтерес. Саме тому на адресу керівника «Полтавафарму» посипались анонімки і нападки.

/Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради, в.о. директора «Полтавафарм»
Я озвучую зараз офіційно, що Радикальна партія просто хоче зайняти це місце, але у Радикальної партії немає менеджера на сьогоднішній день, який би міг керувати цим підприємством. І вони просто намагаються розхитати, побачивши стабільність і стабілізацію підприємства. Мені ще дуже цікаві ці цифри. Насправді ще не зведений фінансовий результат за 9 місяців/

Депутати облради вирішили дочекатись виїзного звіту свого колеги із Соціал-демократичної партії за 9 місяців керівництва комунальною фарммережею, і виключили питання з порядку денного. Лідер СДП Сергій Каплін подякував конструктивним силам, які не дали розхитати ситуацію на «Полтавафармі».

/Сергій Каплін, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
Демократичні сили в Полтавській обласній раді не дали сьогодні поставити питання про зняття чесної, світлої, совісної людини, представника нашої політичної сили з цієї посади. Ми і надалі продовжуємо боротьбу за пенсіонерів, боротьбу за людей похилого віку, за тих, хто страждає від дії таких радикалів і через дії провладних сил/

Нардеп також зазначив, що «Полтавафарм» є стратегічно важливим для області, особливо після того, як за керівництва Прядка впровадило цілий ряд соціальних ініціатив для пільговиків, пенсіонерів та ветеранів АТО, тож соціал-демократи, говорить, не дозволять радикалам заради політичних амбіцій розвалити фармгігант області.

Стрічка новин