До Дня людей з інвалідністю у Полтаві стартував фестиваль «Нам все під силу»

Право на творчість, можливість проявити себе та відчути моральне задоволення – такі завдання має фестиваль «Нам все під силу», що стартував у Полтаві. Діти з обмеженими можливостями з усієї області підготували концерт для таких, як вони. Вокальні номери, хореографічні постановки, вірші та виставка декоративних виробів. Подробиці – далі в сюжеті.

«Нам все під силу» – під таким гаслом стартував фестиваль дитячих талантів. 200 дітей з обмеженими можливостями доводять, що інвалідність – це не вирок.

/Назар, учасник фесту «Нам все під силу»
Я буду пісеньку про Україну, там, де я народився/

Інший учасник фестивалю хоч і полюбляє спорт, але підготував гуморески. Каже: на те є причини.

/Амвросій, учасник фесту «Нам все під силу»
Вони мені подобаються, вони такі смішливі. Наприклад, коли тобі сумно, і хтось розповість гумореску, одразу стане веселіше/

Серед юних учасників – представники з усієї області. Вихованці дитячих будинків-інтернатів, центрів реабілітації та виховних комплексів. Загальноосвітні школи також приєднались до заходу.

/Наталія Жук, керівник гуртка «Промінчик»
Не всі мають можливість виступати на інших сценах. Але тут, на таких концертах, на таких конкурсах, кожен має можливість показати свій талант, бо кожен має право. Талановиті у нас всі дітки/

Фестиваль «Нам все під силу» має багаторічну історію. Майже 10 років його проводили у формі конкурсу. 2016 став роком, коли ніхто і нікого не оцінює. Головна мета: дати можливість проявити себе дітям з особливими потребами.

/Надія Чернобель, директор ОЦЕВУМу
Цим дітям під силу все: і образотворче мистецтво, і декоративно-ужиткове, і співати, і танцювати. Вони всі переможці, тому що вони це роблять. І ми реорганізували це в 2 заходи. Це в нас обласний фестиваль «Нам все під силу», а наприкінці січня буде фестиваль майстер-класів/

Захід зібрав учасників віком від 6 до 25 років і складався з 2 частин: виставки декоративних робіт та концертної програми. Фестиваль приурочили до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який традиційно відзначають 3 грудня.

Стрічка новин