В Полтаві почалися передноворічні приготування

Підготовка до Нового року почалася. Уже кілька тижнів, як в одному з районів міста купили нову головну ялинку. Активно продають святкові деревця і в лісництвах. Коли святом запахне по-справжньому, та де можна буде купити найдешевшу ялинку – цікавилася Олена Ляшенко.

Уже до Дня Святого Миколая у Полтаві планують відкрити ялинки. Новорічні настрої триватимуть два місяці, до Водохреща. Про це говорять керівники районних рад. У Подільському районі нещодавно купили нову ялинку. Конструкцію замовили у Тернополі. 10-метрова штучна красуня – поки у розібраному вигляді, свого часу чекає в гаражі за райрадою.

/Вадим Дробітько, голова Подільської районної в м.Полтава ради
Ми закупили її через систему ProZorro, нам виділили кошти у розмірі 130 тисяч, ми її купили за 125 тисяч. Та, що в нас до цього була, це була китайська ялинка, три роки на неї була гарантія, на четвертий вийшла така ситуація, що вона вийшла з ладу/

Про те, що в Подільському районі Полтави впала новорічна ялинка, писали навіть загальноукраїнські ЗМІ. За 5 днів до Нового року металева конструкція не витримала сильного пориву вітру. На щастя, ніхто не постраждав. Якщо у якості нової ялинки в районі впевнені, то за іграшки та гірлянди побоюються. Щороку частини прикрас не дораховуються.

/Олексій Ващенко, завідуючий відділом благоустрою Подільської районної в м.Полтава ради
Приходимо, а біля ялинки лежать 2, 3, 5 розбитих кульки. Просто люди знімали і били їх. Також бачили у вікнах мешканців нашого району висять ці кульки вдома. Кожна кулька коштує близько 70 гривень/

Докуповувати новорічні прикраси доводиться і у Київському районі Полтави. Він – єдиний, де встановлюють аж дві ялинки: на площі біля центру естетичного виховання та в мікрорайоні Половки. Тут нещодавно посадили живе деревце і чекають, що за кілька років не доведеться витрачатися на штучну хвою. Ялинки від Київської райради – це замовлені у Полтаві металеві конструкції, на які прикріплюють на Половках гілки живої сосни, а біля центру естетичного виховання – штучну зелень.

/Сергій Дудко, заступник голови Київської районної в м.Полтава ради
Новорічні заходи розпочнуться з 19 числа святкуванням Дня Святого Миколая. Ми традиційно для 100 дітей пільгових категорій, які перебувають в нас на обліку, проводимо свято Миколая/

Новорічні красуні уже активно реалізовують у лісництвах. У Полтавському лісгоспі запевнили: ціни залишили минулорічні. Якщо під’їхати на територію господарства, ялинку можна купити від 36 гривень. Триметрове дерево коштує 80. На ринках міста ялинки з'являться у грудні і коштуватимуть дорожче.

Стрічка новин