Порядок на ставках – чи буде?

Порядок на ставках – чи буде? Депутати обласної ради виводять з тіні невідомих орендарів водних об'єктів. На Полтавщині – 60% державних ставків, які ніби-то комусь належать, проте гроші в казну вони не приносять. Про це говорили на засіданні комісії обласної ради з питань аграрної політики.


/Валерій Капленко, голова депутатської комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики
Водні об'єкти – на них скарг більше, ніж треба. Люди скаржаться на всіх інстанціях, людей не пускають ловить рибу, людей не пускають пасти коров, напувать їх. Кажуть: «Це наше». А як копнеш – воно хто зна чиє/

Більше половини державних ставків на Полтавщині – в тіні. Ніби-то в оренді, проте доходу не приносять. Першим питанням порядку денного комісія з аграрної політики при обласній раді виносить проблеми водних об’єктів. У області майже 2 тисячі 700 ставків, до Нового року їх планують узяти на облік, а після – навести порядок у документах на них.

/Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
Із 1 600 водних об'єктів, які придатні для риборозведення, 800 передані, але трохи більше, ніж 300, мають паспорти водних об'єктів/

В грудні депутати обіцяють провести перший аукціон з продажу права на оренду 5 водних об'єктів. Ще одна проблема – на Полтавщині немає жодного господарства, яке б займалося розведенням рибних пород. Вона має вирішитись наступного року. До Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини депутати планують внести відповідні зміни.

Стрічка новин