На сесії обласної ради депутати розподілятимуть державні субвенції

На сесії обласної ради депутати розподілятимуть державні субвенції. Зміни, які пропонують внести до комплексних програм, зокрема, у частині фінансування, сьогодні розглянули на засіданні бюджетної комісії.

Календарний рік наближається до завершення, а отже нині, кажуть в облдержадміністрації, є потреба у коригуванні обласного бюджету, внсенні змін до нього.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Область отримала додаткові тренсферти із державного бюджету: освітню субвенцію, стабілізаційну дотацію, субвенцію на надання пільг і субсидій населенню, і також перерозподіл головних розпорядників тих видатків з метою якнайбільш ефективно і економно використати кошти до кінця року/

Загальна сума – понад 100 млн гривень. 50 млн розподіляють за рахунок обласних коштів, ще майже стільки ж – державних. Про те, які комплексні програми потребують змін та додаткового фінансування, обговорюють на засіданні бюджетної комісії.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА
Ми просимо підтримати щорічну разову грошову допомогу сім'ям загиблих учасників АТО, сімям загиблих воїнів-інтернаціоналістів, сім'ям загиблих і померлих, вдовам учасників ліквідації аварії на ЧАЕС по 2 тисячі грн. У поточному році це було по тисячі гривень – ми просимо по 2 тисячі гривень/

Так само систематичне фінансування передбачають зміни до комплексної програми щодо забезпечення законності та правопорядку.

/Геннадій Безуглий, начальник відділу з питань запобігання корупції Полтавської ОДА
Реалізація визначених завдань передбачається за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 32 млн 403 тисячі на 5 років. Перелік даних видатків затверджується щорічно профільною комісією за погодженням з обласною бюджетною комісією/

Загалом на засіданні комісії розглянули 19 питань. Їх виносять на сесію обласної ради. Друге пленарне засідання відбудеться 23 листопада.

Стрічка новин