У Сонячному парку в урочистій атмосфері відкрили «Країну казок»

Щоправда, діти мають змогу тут відпочивати ось уже декілька днів. Створили це дитяче міні-містечко завдяки спонсорській допомозі: кошти на нього почали збирати ще у травні. Нині у розпорядженні малечі – кілька видів гойдалок.

На відкриття «Країни казок» завітало чимало дітлахів з батьками, були тут і представники міської влади. Відтак, розпочали все з офіційної частини: перерізання стрічки на знак початку діяльності майданчику.

Чому для «Країни казок» обрали саме Сонячний парк, Андрій Матковський пояснює, що тут уже був кілька років тому дитячий майданчик. А тому люди звикли відпочивати в цьому парку. Створити дитячий майданчик планували ще в травні, та кошти вдалося зібрати тільки нині. Аби покататися на гойдалках, сюди з'їжджаються діти з усіх районів міста. Втілити ж ідею в життя вдалося завдяки спонсорській допомозі. Зібрали 150 тисяч гривень, витратили лише 117.

В планах, говорить голова «Жіночої ради», – створити ще однин подібний майданчик. Щоправда, мІсця для його розташування ще не обрали. На відкриття дитячого майданчику зібралось чимало дітей та батьків. На них, окрім гойдалок, очікувала і розважальна програма. Казкові герої, ігри та хороводи не могли залишити майдужими малечу. Найбільше ж задоволення дітвора отримала від різноманіття гойдалок.

Окрім «Країни казок», загалом у місті за цей рік встановлено близько десяти дитячих майданчиків. У планах міської влади ще 4: в Октябрському та Ленінському районах.

Стрічка новин